KeyVisual dla projektu NChZJ - #kupapytań

Klient
ŁÓDZCY ZAPALEŃCY STOWARZYSZENIE OSÓB Z NIESWOISTYMI ZAPALENIAMI JELITA
Łódzcy Zapaleńcy to projekt wspierający osoby zmagające się
z nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit. Członkowie stowarzyszenia, dzięki swoim działaniom zmieniają schematy myślenia o NChZJ i poprawiają jakość życia walczących
z chorobą.
Zmieniamy schematy myślowe
Współpraca z Zapaleńcami przyniosła nam dużą satysfakcję, nie tylko z prac projektowych, ale przede wszystkim z szansy uczestniczenia w energetycznym i żywiołowym projekcie typu „ludzie dla ludzi”.

Wyjątkowa inicjatywa, która poza przyjemnością projektowania, uświadomiła nam czym „tak naprawdę” jest NChZJ. Mieliśmy możliwość poznać i współpracować z grupa niezwykłych ludzi, których poza doświadczeniem choroby łączy wspólna pasja, energia i chęć DZIAŁANIA na rzecz innych.

Założeniem projektu jest przełamywanie tabu związanego z podejściem do NChZJ w Polsce - stworzenie nowej jakości w sposobie myślenia. Wsparcie i motywacja osób chorujących na przewlekłe, ciężkie i często krępujące choroby jelit, do świadomego leczenia i „godnego chorowania”. Bardzo spodobała nam sie idea wzajemnego wsparcia i dzielenia się doświadczeniami z pola walki z chorobą, ponieważ to właśnie relacje między ludzkie, autentyczne zaangażowanie i emocje budują świadomość, zaufanie oraz motywują do działania. 

Naszym zadaniem było stworzenie identyfikacji graficznej dla projektu mającego na celu promowanie badań nt. wiedzy, dostępności i doświadczeń chorych na NChZJ w zakresie nowoczesnych terapii. Sięgnęliśmy po energetyczną i bogatą formę, wielobarwne ornamenty, plastyczną grafikę, po elementy powieleń i mnogości - nawiązując do założenia „w grupie siła”.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn