MOYA

klient: MOYA
branża: Paliwowa
zakres: Projektowanie Graficzne, Grafika Reklamowa, Animacje 3d, Filmy reklamowe i promocyjne
www: moyastacja.pl
moya on power - energetyk
moya on power - energetyk puszka - szkic
REBRANDING

Podjęliśmy się wyzwania, jakie rzuciło nam MOYA - prężnie rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Naszym zadaniem było przeprowadzenie rebrandingu ich kultowego produktu - napoju energetycznego Moya ON Power. Zależało nam na tym, aby nowa oprawa graficzna produktu przyciągała uwagę klientów i wyróżniała się na tle konkurencji. Na tapet trafił projekt puszki 500 i 250 ml.

W procesie tworzenia skupiliśmy się na użyciu żywych kolorów i dynamicznych linii, które odzwierciedlają energię i pobudzenie, jakie ma dostarczać napój. Zastosowaliśmy minimalistyczny, ale wyrazisty układ graficzny, który pomaga zachować czytelność i łatwość identyfikacji produktu na półce. Dzięki temu, mogliśmy sobie pozwolić na wykorzystanie bardziej odważnych elementów w key visualu produktu.
moya on power - energetyk, etykietamoya on power - energetyk, puszka
To więcej niż tylko opakowanie – to zapowiedź energii, którą niesie ze sobą każda puszka Moya ON Power.

Key visual naszej kampanii promocyjnej skupia się na wyeksponowaniu produktu MOYA ON Power. Kolorystyka nawiązuje bezpośrednio do opakowania napoju - wyrazista czerwień i głęboka czerń tworzą kontrast, który przyciąga wzrok. Dodaliśmy także motywy piorunów, które podkreślają przekaz energii i mocy, jaką niesie z sobą napój energetyczny. Nasz komunikat marketingowy koncentruje się na zapewnieniu klientów, że otrzymają ten sam ukochany smak napoju, ale w nowej, ulepszonej odsłonie.
moya on power - energetyk, plakat
moya on power - energetyk, plakat
moya on power - energetyk, kolory
NASZ PROJEKT ZDOBI PUSZKI MOYA ON POWER W PONAD 450 STACJI PALIW MOYAW CAŁEJ POLSCE

Stworzyliśmy design, który nie tylko przyciąga uwagę, ale również komunikuje kluczowe wartości marki: energię, moc i nowoczesność.

A fakt, że Łukasz Byśkiniewicz - kierowca zespołu TVN Turbo Rally Team, wybiera napój naszego projektu jako źródło energii, jest dla nas nie tylko potwierdzeniem jakości naszej pracy, ale także miłym zwieńczeniem całego procesu projektowego.

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy na stacjach MOYA i przekonania się, jak nowa odsłona Moya ON Power wzbogaca doświadczenie klientów.
moya on power - energetyk w sklepie na półcemoya on power - energetyk w sklepie na półce

Zainteresował Cię
Ten Projekt?

Ale wciąż się wahasz?