Film i Animacja

Specjalizujemy się w filmie i animacji, tworząc produkcje, które przyciągają uwagę oraz przekazują najważniejsze wartości Twojej firmy.

Od krótkich animacji po dłuższe filmy, które opowiadają historię Twojej marki, produktów lub usług, angażując i inspirując widzów do działania.

Wykorzystując moc animacji 2D i 3D, ożywiamy Twoje pomysły, przedstawiając je w sposób kreatywny oraz zrozumiały dla każdego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostej animacji logo, czy złożonej sekwencji narracyjnej, nasz zespół dopracuje każdy szczegół.

Co najważniejsze, pracujemy blisko z naszymi klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i cele, tworząc spersonalizowane rozwiązania wizualne.

Stale śledzimy najnowsze trendy i technologie, łącząc je z kreatywnością, aby dostarczyć produkcje, które wyróżniają się na tle innych.
Zdolność patrzenia oczami klienta daje przewagę i sprawia, że dokładnie wiemy gdzie zadziałać, by osiągnąć zamierzone cele.
czytaj więcej
Niezależnie od tego jaką branżą się zajmujesz - film i animacja to idealny sposób na zaprezentowanie Twojego produktu lub usługi. Chcąc wyróżnić się wśród tylu treści, warto postawić na profesjonalny materiał wizualny, który przyciągnie uwagę, a także wzbudzi zaufanie potencjalnych klientów. Jakość, regularność i wiarygodność to trzy filary, na których się opieramy.

Film i animacja - niezbędne w każdej branży

Rka Reequest
Współczesne technologie pozwalają nam na mnóstwo możliwości, które w łatwy i efektowny sposób zaprezentują Twoją markę. Od branży deweloperskiej, przez przemysłową, po branżę handlową czy transportową.

Co oferujemy?

- kreatywny wideo marketing
- tworzenie kursów wideo
- filmy reklamowe i promocyjne
- filmy instruktażowe
- motion design
- animacje 3D
- wizualizacje 3D

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie - dopasowujemy styl oraz sposób pracy w zależności od Twoich potrzeb. Realizujemy projekt tak, aby pasował do Ciebie, a nie powtarzalnego szablonu, dzięki czemu czujesz, że zrealizowane wideo jest w pełni oryginalne. Materiał realizujemy cały czas wspólnie, abyś miał realny wpływ na jego efekt i śledził postępy na każdym etapie.
Rka Reequest

Jesteśmy kreatywni i na bieżąco z trendami

Rka Reequest
Nie chcemy, żeby zabrzmiało to banalnie, ale tak po prostu jest. Nasza praca to nasza pasja, więc z przyjemnością oglądamy realizacje innych, a także śledzimy najnowsze trendy, które niejednokrotnie nas zaskakują. Rozwijająca się sztuczna inteligencja, coraz to nowsze aplikacje czy sprzęt, który pozwala na ogromne możliwości.

Elastyczność - dopasowujemy się do Ciebie

Niezależnie od wielkości oraz wymagań projektu dopasowujemy każdy etap prac do Ciebie i Twoich potrzeb. Nagranie inwestycji dronem z góry? Wywiady w Twojej lokalizacji? A może profesjonalny wideobook w wynajętej przestrzeni? Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie i naprawdę nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - zawsze znajdziemy jakieś rozwiązanie.
Rka Reequest

Od koncepcji po finalizację

Rka Reequest
Zajmiemy się wszystkim kompleksowo - od koncepcji, przez strategię marketingową, po finalizację. Nagramy, zmontujemy, powiemy gdzie i w jaki sposób dystrybuować. Przeprowadzimy Cię przez cały proces od początku do końca, a po realizacji z chęcią będziemy wspierać Cię w kolejnych działaniach.
czytaj więcej
Chcemy pomóc Ci wykreować markę, jakiej świat nie widział! W tym celu opracujemy dla Ciebie identyfikację wizualną, czyli wszystko, co wpływa na to, że potencjalni odbiorcy będą kojarzyć konkretne bodźce wzrokowe z Twoją firmą. Jej projektowanie to złożony proces, w którym ogromne znaczenie będzie miała nasza współpraca. Skorzystaj z naszego systemu abonamentowego, w ramach którego zaplanujemy krok po kroku całą strategię i wdrożymy ją wżycie, abyś już po kilku tygodniach mógł pokazywać się klientom z lepszej, bardziej przejrzystej strony!

Identyfikacja wizualna – dlaczego powinieneś w nią zainwestować?

Czy chcesz, aby klienci widząc Twój produkt na półce byli skłonni sięgnąć po niego chętniej, niż po ten od konkurencji? A może zależy Ci, aby Twoje logo, szyldy, strona www i inne nośniki były spójne graficznie – tak, aby nie było wątpliwości, skąd one pochodzą? W takim razie konieczny Ci będzie system identyfikacji wizualnej, który jesteśmy w stanie dla Ciebie kompleksowo przygotować. W jego skład wchodzi wiele elementów, o które zadbamy po to, abyś mógł czerpać maksimum korzyści z faktu, że jesteś odbierany jako profesjonalna firma, dbająca oswój wizerunek w sieci i w bezpośrednim kontakcie z odbiorcami.

Komu potrzebne jest projektowanie identyfikacji wizualnej?

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest się przebić nie mając silnej, wyrazistej marki. Czy wiesz, jak wiele możesz osiągnąć, jeśli zdecydujesz się mocniej zaakcentować swoje istnienie w przestrzeni publicznej oraz w sieci? Przekonaj się, zlecając nam projektowanie identyfikacji wizualnej, a następnie zadbaj o jej wdrożenie. Nasz system opiera się na opracowaniu całego wizerunku firmy – jej namingu, logo, materiałów reklamowych i innych elementów graficznych. W zasadzie nie istnieje dziś przedsiębiorstwo, któremu ta usługa nie byłaby potrzebna. Każdy chce się wyróżniać, i każdy powinien mieć szansę zapadnięcia odbiorcy w pamięć dzięki dobrze zaplanowanym działaniom. Powierz je nam!

Spojrzymy na Ciebie oczami klienta!

Rka Reequest
Nasza agencja to prawdziwy kombajn wśród maszyn zajmujących się profesjonalnym brandingiem. Jednym z obszarów naszego działania jest identyfikacja wizualna w Łodzi, ale nie tylko – ponieważ poruszamy się przede wszystkim w wirtualu i świetnie radzimy sobie z komunikacją z markami spoza naszego miasta. Biorąc się za projektowanie Twojego wizerunku, spojrzymy na Ciebie oczami potencjalnych odbiorców. Ustalimy, komu i w jaki sposób chcesz się prezentować z jak najlepszej strony, a następnie zabierzemy się za opracowanie systemu, który będzie Cię satysfakcjonował. Ty znasz najlepiej swoją firmę – opowiedz nam o niej, a spojrzymy na nią obiektywnie i wdrożymy kilka ciekawych rozwiązań, dzięki którym będzie ona świadomie i chętnie wybierana przez klientów!

Oczaruj swoich odbiorców kreatywną identyfikacją wizualną!

W brandingu bardzo ważna jest rozpoznawalność. I tym właśnie się zajmujemy w Reequest! Poprzez opracowanie identyfikacji wizualnej stajesz się charakterystyczną marką – taką, którą klienci mieli okazję poznać, i której ufają. Opracujemy dla Ciebie pełną księgę znaku, aby wszystkie projektowane materiały graficzne były zawsze jednakowe. Wybierzemy kolorystykę najlepiej opisującą charakter Twojej firmy, sposób kreowania jej wizerunku, jej charakterystyczne cechy, logo i wiele innych elementów, które wpływają nabudowanie świadomego stylu. To prosty sposób, aby oczarować swoich odbiorców! Wystarczy, że zlecisz nam projektowanie, a opracujemy cały system, który będzie niezawodnie działał przez kolejne lata – aż do kolejnego rebrandingu, którego od czasu do czasu wymagają nawet najlepiej przygotowane brandy.
Rka Reequest

Jak będziemy pracować nad tworzeniem identyfikacji wizualnej?

Rka Reequest
Chcemy, aby z naszej pracowni wychodziły tylko najlepsze projekty, dlatego będziemy potrzebowali trochę czasu, by jak najlepiej opracować Twoją strategię. Nie obawiaj się jednak, nie będziemy angażować zbyt wiele Twojego cennego czasu. Przeprowadzimy krótką rozmowę, podczas której poznamy mocne strony Twojego przedsiębiorstwa, jego charakter i sposób działania. Identyfikacja wizualna marki zostanie przygotowana na podstawie tego, co nam o niej opowiesz, i tego, jak chcesz, aby była ona odbierana przez klientów. Żwawo zabierzemy się do pracy nad projektowaniem, a następnie przedstawimy Ci nasz system – czyli komplet elementów, które będą się składały na wizerunek Twojej firmy. Całość dopniemy na spotkaniu osobistym bądź za pomocą dowolnie wybranego przez Ciebie kanału komunikacji internetowej.

Jak zlecić nam system identyfikacji wizualnej?

Kontakt z nami jest bardzo prosty – zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz dostępny na stronie, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Znajdź dla nas pół godziny, aby spotkać się i porozmawiać. Twoją identyfikację wizualną firmy opracujemy na żywo w Łodzi bądź poprzez video chat lub rozmowę telefoniczną –jak Ci wygodniej. Wybierzesz abonament spośród tych, które oferujemy, i będziemy mogli zacząć działać. Co na tym zyskujesz? Świeży, działający na wyobraźnię wizerunek marki, któremu trudno się będzie oprzeć – przekonaj się!
Rka Reequest

Jakie elementy zawiera
Film i Animacja?