semper natura

klient: semper natura
branża: beauty, health care
zakres: projektowanie graficzne
semper natura - pure essence collagen
branding

Semper Natura to ekskluzywny produkt farmaceutyczny zawierający kolagen, zaprojektowany specjalnie dla golfistów. Jest to innowacyjna formuła, stworzona z myślą o wsparciu i ochronie ciała golfa zawodowego i amatorów.

Mieliśmy przyjemność dla tej marki opracować od podstaw identyfikację wizualną wraz z projektem brand store. Zaprojektowany przez nas sygnet to połączenie liter S i N - tworzący znak nieskończoności. Kolorystyka to klasyczne połączenie czerni ze złotem. Całość oddaje luksusowy charakter produktu oraz marki.

Pattern to powtarzający się znak nieskończoności przeplatany logo. Powielone okręgi przywodzą na myśl fakturę piłeczki golfowej.
semper natura - baner
semper natura - logo
semper natura - tło
opakowanie limitowanej serii

Minimalistyczny, a zarazem wyrafinowany design limitowanych opakowań to czyste linie, dyskretne logo raz subtelne, złote akcenty. Każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o luksusowym i wyjątkowym doświadczeniu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak chromowana stal czy delikatnie wykończone miękką, aksamitną skórą akcenty, zaskakują wyjątkową fakturą i przyjemnym w dotyku wykończeniem.
semper natura - opakowania 2
semper natura - opakowanie 1
semper natura - opakowania 1
semper natura - opakowanie 2
opakowania standard

W ramach projektu powstały także standardowe wersje opakowań - klasyczne listki z tabletkami w kartonowym opakowaniu oraz butelka.
brand store

Brand Store na polu golfowym to jeden ze sposobów dystrybucji produktu. Inspirowany kształtem modernistycznych altan ogrodniczych podkreśla luksusowy poziom sprzedawanych produktów. Przenikające się na różnych poziomach bryły pozwalają wpisać się konstrukcji w otaczający krajobraz, a Brand Store, jako miejsce wypoczynku i serwowania orzeźwiających napojów, zachęca do wypoczynku i przy okazji nienachalnie zaprasza do zapoznania się ofertą firmy.
semper natura - stanowisko 2semper natura - stanowisko 1