nobo

klient: nobo
branża: fashion
zakres: projektowanie graficzne
www: nobobags.com
nobo - grafika
branding

Harmonijna kombinacja elegancji, nowoczesności i wyrafinowanego stylu, odzwierciedlająca esencję mody i przyciągająca uwagę trendy-conscious konsumentów.

Projekt dla marki fashion NOBO obejmował kompleksową komunikację wizualną, która odzwierciedlała wartości i styl marki we wszystkich jej aspektach.
nobo - logonobo - księga znakunobo - pudełko
kampania reklamowa

Jaki był zakres działań? Przede wszystkim opracowanie całej komunikacji wizualnej marki, a co za tym idzie: katalog, pocztówka, vouchery, kalendarz, billboardy, grafiki na social media, czy też montaż filmu promujący najnowszą kolekcję marki.
nobo - wizytówki
nobo - srebrna torebka, niebieskie tłonobo - niebieska torebka, kobieta, fioletowe tło
nobo - niebieska torebka, kobieta, czerwone tłonobo - niebieska torebka, fioletowe tło
nobo - kobieta z torebką, czerwone tło, logo
nobo - billboard
A czy grafika odnajdzie się na wielkim formacie? Oczywiście! Stworzyliśmy kilka billboardów, które zapowiadają wielkie otwarcie Showroomu NOBO w Łodzi. W minimalistycznej odsłonie, ale intrygując produktem oraz barwą.
kolekcja
autumn/winter 2021
nobo - model 1
W materiałach reklamowych kolekcji jesień/zima 2021 postawiliśmy na zdjęcia, które pięknie prezentują torebki NOBO, w towarzystwie żywych barw. Głównym zadaniem było zestawienie gotowych materiałów ze sobą, aby wspólnie tworzyły całość oraz pokazanie wariantów torebek w postaci packshotów.
nobo - model 2
Projekt okraszyliśmy wcześniej wspomnianymi fontami, wykorzystując dekoracyjną odmianę, a także wplatając logotyp marki. Dodatkowe elementy dopełniają zdjęcia, nie wybijając się na pierwszy plan. Całość oddaje charakter nowej kolekcji torebek.
nobo - model 3
kampania reklamowa
black friday
Powróćmy jeszcze do czarno-białej kolorystyki, ale z neonowym akcentem. Dla NOBO stworzyliśmy graficzne odsłony czasowych akcji, jak chociażby Black Friday. Materiały zostały wykorzystane na stronie internetowej marki oraz na kanały społecznościowe.
nobo - black weekend sale 1
Oprócz czasowych akcji promocyjnych, na stronie internetowej mamy jeszcze materiały promujące aktualną kolekcję torebek. Stworzyliśmy grafiki na bazie zdjęć z sesji fotograficznej, w celu ekspozycji nowej kolekcji torebek na stronie www.
nobo - laptop, mobile
nobo - black friday, sale
nobo - mobile
nobo - black weekend
Zainteresował Cię
ten projekt?
Umów się na bezpłatną konsultację