perfect med

klient: perfect med
branża: beauty, med
zakres: projektowanie graficzne, film i animacja, projektowanie ui / ux
www: perfectmed.pl
BRANDING

Perfect Med by Paulina Kubik to łódzka klinika medycyny estetycznej, która holistycznie podchodzi do potrzeb pacjenta. Poprzez szeroki zakres usług z dziedzin medycyny estetycznej, kosmetologii, osteopatii, fizjoterapii, dietetyki jest w stanie wyjść na przeciw problemom kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku. To klient, który rozumie jak ważne jest kompleksowe podejście do tematu, dlatego też w naszych działaniach mieliśmy spore pole do popisu.

Pełna identyfikacja wizualna, materiały graficzne w tym wizytówki, ulotki czy vouchery, strona internetowa, a także profesjonalna sesja fotograficzna były efektem naszej współpracy!

perfect med - karta prezentowa, wewnątrzperfect med - karta prezentowa, zewnątrz
Materiały graficzne bazują na istniejącym już logo i opracowanej przez nas komunikacji wizualnej. Postawiliśmy na delikatny beż z klasyczną czernią. Motywem dekoracyjnym są litery P z logo - delikatnie zaznaczone lekko ciemniejszym beżem i podkreślone lakierem wybiórczym.
perfect med - wizytówka
perfect med - torbyperfect med - voucher
perfect med - model 4
website

Kolejnym etapem prac było stworzenie strony internetowej. Motywem przewodnim były nagrane przez nas materiały filmowe, jak i zdjęcia. Chcieliśmy przekazać najważniejsze założenia kliniki - naturalność, profesjonalizm, holistyczne podejście. To miejsce dla każdego, kto chce zadbać o swoje ciało i samopoczucie.

Idealną wizytówką są pacjentki i pacjenci Perfect Med, dlatego nie mogło ich zabraknąć na głównym banerze. Wygląd strony internetowej jest subtelny w wyrazie, a funkcjonalności przemyślane i odpowiednio opracowane na potrzeby naszego klienta.
perfect med - strona www
Otrzymaliśmy wspólnie piękne materiały przepełnione merytoryczną wiedzą. Połączenie estetyki i profesjonalizmu jest nam tak samo bliskie, jak Perfect Med. Mieliśmy pełną zgodność.
perfect med - model 2perfect med - model 1
perfect med - model 5perfect med
perfect med - model 6
perfect med - model 3perfect med - model 7
Zainteresował Cię
ten projekt?
Umów się na bezpłatną konsultację