mate

klient: best cs
branża: hOreca
zakres: projektowanie graficzne, film i animacja
www: best-cs.pl
mate - zielona pola
branding

Zapierający dech w piersiach pokaz wizualnej elegancji, innowacyjnej technologii i doskonałego smaku, wprowadzający rewolucję do doświadczenia parzenia herbaty.

MATE to oddzielny projekt BEST CS, w ramach którego stworzyliśmy nie tylko standardowy folder reklamowy, ale zaprojektowaliśmy także logo urządzenia wraz z księgą znaku oraz atrakcyjną animację 3D.
mate - logo
mate - logotyp
mate - poppins font
matemate - herbaciarka, ekran
Projekt dla firmy MATE, producenta nowoczesnych ekspresów doparzenia herbaty oraz kawy, obejmował stworzenie atrakcyjnej animacji 3D przedstawiającej pełen proces przygotowywania aromatycznej herbaty.
aNIMACJA 3D

Stworzona animacja 3D ekspresu do herbaty dla MATE miała na celu wizualne przedstawienie funkcjonalności i estetyki produktu, zwiększenie zainteresowania potencjalnych klientów oraz wzbudzenie ich ciekawości. Projekt był rezultatem współpracy, kreatywności i precyzji, aby skutecznie przekazać unikalne cechy i wartość oferowanego przez MATE ekspresu do herbaty.
social media 

Kolejnym etapem w tym projekcie było przygotowanie spójnych i zwracających uwagę użytkownika szablonów na media społecznościowe. Subtelne logo, produkt w centrum uwagi i profesjonalne grafiki to klucz do sukcesu.
mate - szklanka herbatymate - opismate - herbata
MATE - BLANKmate - liść na zielonym tlemate - herbaciarkamate - herbata, łyżki
mate - zielona polamate - herbata na czarnym tle
Zainteresował Cię
ten projekt?
Umów się na bezpłatną konsultację