smile girls

klient: smile girls
branża: fashion
zakres: projektowanie graficzne, projektowanie ui / ux
www: smilegirls.pl
smile girls - metka
Połączenie słodyczy z elegancją.

Tak byśmy określili współpracę z Smile Girls. Smile Girls to marka stworzona przez mamę Hani dla innych mam i ich córek, która oferuje najwyższej jakości ubranka. To był naprawdę wyjątkowy projekt strony internetowej, bo tym razem wzbogaconej o sklep online.

Do tego sesja zdjęciowa, którą mieliśmy przyjemność zorganizować, następnie praca nad zdjęciami, odświeżenie logo marki i katalog – sporo, ale za to jakie efekty!
smile girls - logo
smile girls - pudełko
Aby całość prezentowała się perfekcyjnie i łączyła w jedną całość, przeprojektowaliśmy logo Smile Girls. Aktualne logo jest czytelne i schludne, a font, na życzenie Klienta, delikatniejszy.

Dzięki temu elementy wizualne marki są zgodne z jego ideą oraz wartościami.
Aby przygotować spójną stronę oraz sklep internetowy, katalog, a także wszelkie materiały graficzne, potrzebowaliśmy profesjonalnej sesji zdjęciowej. Organizacja takiego przedsięwzięcia była czystą przyjemnością, tak samo jak przygotowanie planu i scenografii.
Następnie czekała nas obróbka dużej ilości zdjęć, aby wybrać te, które najlepiej zaprezentują produkt zarówno w sklepie internetowym, jak i papierowym katalogu.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na to, czym wyróżnia się jego marka i na jakie jej cechy należy nałożyć największy nacisk. Delikatność, dziewczęcość, jakość. Na tym się skupiliśmy.
smile girls - model 6
smile girls - model 1smile girls - model 5
smile girls - model 2smile girls - model 3
smile girls - model 7smile girls - katalog
Proces tworzenia strony wraz ze sklepem marki Smile Girls, opierał się na tym, aby była ona czytelna, przykuwała uwagę klienta, a przede wszystkim działała płynnie i bez zarzutu.

Każdy element był niezwykle istotny i kluczowy dla kolejnych etapów. Postawiliśmy się na pozycji potencjalnego klienta, czyli mamy, która z pewnością będzie chciała w szybki i prosty sposób dokonać zakupów dla swojej córki.

Strona musi więc nieść za sobą jakąś wartość, być intuicyjna i łatwa w odbiorze.
smile girls - strona www