Domy Klimatyczna

klient: Peira
branża: Deweloper
zakres: tworzenie stron www, film i animacja
www: Loremipsum.com
Domy klimatyczna
Dom, w którym
Zrealizujesz
Swoje pasje
Created by Reequest
reequest
domy klimatyczna
Zamieszkaj w klimatycznej przestrzeni, która pozwala połączyć
pracę z pasją i odpoczynkiem.
Zobacz stronę internetową
Domy Klimatyczna to zespół 6 budynków, zlokalizowanych na obrzeżach Lasu Łagiewnickiego - największego łódzkiego kompleksu leśnego.

Dzięki projektowi renomowanej pracowni architektonicznej, domy cechuje wysoka funkcjonalność, a odpowiedni standard realizowany przez doświadczonego dewelopera, gwarantuje wieloletnie poczucie wygody i komfortu.

Strona z klimatem

Dedykowana strona internetowa dla inwestycji Domy Klimatyczna została zaprojektowana tak, aby umożliwić wygodną i intuicyjną sprzedaż, zapewniając klientom łatwy dostęp do wszelkich niezbędnych informacji. Dzięki nowoczesnemu oraz przejrzystemu interfejsowi, proces zakupu wymarzonego domu staje się prostszy, a zarazem bardziej przyjazny niż kiedykolwiek.
Animacja 3D, która odzwierciedla każdy szczegół.
Najważniejszą cechą zrealizowanej przez nas strony jest niezwykle klimatyczny film 3D, który w pełni oddaje urok inwestycji Domy Klimatyczna. Film przedstawia nie tylko same domy, ale również ich otoczenie, wnętrza oraz liczne udogodnienia, które sprawiają, że życie w tym miejscu staje się wyjątkowe. Dzięki temu wirtualnemu spacerowi, przyszli mieszkańcy mogą poczuć atmosferę luksusu i harmonii z naturą, jakie oferuje ta inwestycja.
wizualizacja
marzeń

Naszym zadaniem było zwizualizowanie marzeń i oddanie klimatu, tak aby zaprosić przyszłych mieszkańców do wspólnej podróży po wnętrzach domu. Skupiliśmy się na każdym najdrobniejszym detalu czy dodatku, aby opowiedzieć historię o niezwykłym domu znajdującym się wśród zieleni. Dzięki temu, każdy element strony internetowej przenosi użytkowników w wyjątkowy świat Domów Klimatyczna, gdzie elegancja spotyka się z naturą, tworząc harmonijną przestrzeń do życia.

Czytaj więcej

Responywność na urządzenach mobilnych

Dzięki pełnej responsywności na urządzeniach mobilnych, użytkownicy mogą wygodnie przeglądać rzuty domów oraz nawiązywać kontakt z biurem sprzedaży bez względu na to, gdzie się znajdują. Komfort i wygoda użytkowników są dla nas priorytetem, dlatego strona jest zoptymalizowana, by działać płynnie na każdym urządzeniu.

Komunikacja wizualna

Przygotowaliśmy spójną komunikację wizualną, która buduje zaufanie i wprowadza wyjątkowy klimat Domów Klimatyczna. Jesteśmy odpowiedzialni za stworzenie logotypu oraz całościowej kreacji wizualnej.

Filmy

Wszystkie akcydensy, materiały promocyjne, karty domów i kondygnacji powstały z naszej inicjatywy, aby proces sprzedaży domów był przyjemny od początku do końca. Na zakończenie naszych prac powstał krótki film na stronę, przedstawiający proces sprzedaży.