wagran

klient: wagran
branża: technical design
zakres: projekty graficzne, wizualizacje 3d
www: wagran.pl
wagran - kuchnia
branding

Harmonijne połączenie funkcjonalności, estetyki i nowatorskich rozwiązań, tworzące przestrzenie, które inspirują i sprawiają, że codzienne czynności stają się przyjemnością.

Proces zaprojektowania identyfikacji wizualnej oraz katalogów, a także stworzenie aranżacji wnętrz kuchni i łazienek dla firmy WAGRAN, składał się z kilku kluczowych etapów.
wagran - blat kuchenny, zlew
Wykorzystaliśmy technologię wizualizacji 3D, aby przedstawić klientom realistyczne obrazy aranżacji wnętrz kuchni i łazienek. Dzięki temu mogli zobaczyć, jak finalne wnętrza będą wyglądać przed ich wykonaniem, co pozwoliło na dokładne ocenienie i wprowadzenie ewentualnych zmian.
wagran - kuchnia, zlew
wagranwagran
Głównym naszym zadaniem przy współpracy z klientem, w tym wypadku, jest tworzenie modeli 3D produktów oraz różnorodnych aranżacji wnętrz kuchennych oraz łazienkowych. Celem tych projektów, jest pokazanie produktów firmy Wagran w całej ich okazałości i przede wszystkim w miejscach, do których zostały stworzone.

Jedną z naszych specjalności są profesjonalne sesje zdjęciowe. Na planie czujemy się wręcz świetnie, ale zdarzają się też zlecenia, w których wykonanie zdjęć jest niemożliwe. Właśnie wtedy do akcji wkracza dział Projektantów 3D!
wagran - blat kuchenny, zlew
Realistyczna wizualizacja może być naprawdę atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych sesji zdjęciowych. Takie rozwiązanie jest niezastąpione, gdy chcemy zadbać o promocję projektów, które jeszcze nie powstały.

Na podstawie opracowanej identyfikacji wizualnej, przystąpiliśmy do projektowania katalogów produktowych dla firmy WAGRAN. Stworzyliśmy atrakcyjny i przejrzysty układ, który wyeksponował produkty firmy, zawierał informacje techniczne i estetyczne, a także zachęcał klientów do zapoznania się z ofertą.
wagran - rollupwagran - katalog
wagran - instrukcja 1reewagran - instrukcja 2
wagran - próbnikwagran - katalog wewnątrz
wagran - katalog zewnątrz
Lorem ipsum
Projekt aranżacji wnętrz kuchni i łazienek dla firmy WAGRAN miał na celu zaprezentowanie ich produktów w atrakcyjny i praktyczny sposób, tworząc przyjemne i funkcjonalne przestrzenie dla użytkowników.
wagran - łazienka
wagran
wagran - umywalka, wieszakwagran - łazienka, wieszak
wagran - łazienka, umywalka
Zainteresował Cię
ten projekt?
Umów się na bezpłatną konsultację