Wizualizacje produktowe dla producenta zlewów

Klient
WAGRAN SP. Z O.O.
Wykonujemy rożnego rodzaju wizualizacje 3d aranżacji wnętrz i produktów naszych klientów. Tu prezentujemy wizualizacje oferty producenta wysokiej jakości zlewów.
Wizualizacje 3D produktów i aranżacje kuchni
Przy tym projekcie musieliśmy nieźle się napracować - do zrobienia mieliśmy pona 100 różnych aranżacji wnętrz, kuchni oraz łazienek dla producenta wysokiej jakości zlewów kuchennych i umywalek łazienkowych.  Każda z aranżacji musiała być przygotowana zgodnie z panującymi trendami w dziedzinie aranżacji wnętrz. Musieliśmy zadbać o każdy szczegół, a kadry musiały być tak ustawione, by jak najlepiej zaprezentować wybrany produkt.
Poniżej wybrane produkty i aranżacje 3D

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn