Propozycja ciekawej okładki katalogu

Poniżej przedstawiamy propozycję okładki dla naszego klienta. Okładka miała być potraktowana z lekko abstrakcyjnym podejściem do prezentacji produktów firmy. Miejmy nadzieję, że wejdzie do produkcji.
Okładka do katalogu - trochę bajki w nowoczesnej technologii
Dostaliśmy dość nietypowe zapytanie, na stworzenie ciekawej, nietuzinkowej, wręcz bajkowej, okładki katalogu zawierającego przegląd całej oferty firmy produkującej wysokiej jakości zlewozmywaki wyprodukowane z barwionych ziaren kwarcu i z żywicy łączącej te ziarna.  Brzmi jak mieszanka wybuchowa, i w rzeczy samej mogłoby się wydawać, ze brniemy na dno. Jednakże temat był na tyle ciekawy, że postanowiliśmy sprawdzić swoje umiejętności malarskie i włączyliśmy się to akcji tworzenia innego katalogu.

Mimo tego, że katalog i okładka bardzo się spodobał, nie trafił do drukarni, bo jednak dział marketingu zmienił kierunek i wybrał bardziej konserwatywne podejście do okładki. Mieliśmy przy tym projekcie dużo zabawy i mimo tego, że jest to projekt do szuflady, cieszymy się, że mogliśmy go wykonać.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn