Aranżacje kuchni dla producenta eksluzywnych zlewów

Temat w którym mogliśmy sprawdzić się w projektowaniu nowoczesnych przestrzeni użytkowych - w tym wypadku kuchni. Takie projektowanie daje wiele możliwości zaprezentowania produktu i jego zastosowania w życiu codziennym.
Zaczęliśmy od czegoś smacznego
Jednym z trudniejszych elementów modelowania jest natura. Wymaga dbałości o szczegóły, bo nic tak nie odstrasza jak "plastikowy" potwór, który udaje prawdziwego pomidorka. Musieliśmy zadbać o szczegóły tego elementu by nadać scenie realistycznego wyglądu.

Uwaga!  Przy produkcji tej sceny żaden pomidor nie został ... zostawiony na pastwę losu tylko wszystkie zjedliśmy :)
Kropelki wody dodają modelowi świeżości i smakowitości. Tylko sól, pieprz, cebulka i można zajadać.
Zobacz inne nasz projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital marketing
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.