Podróżujemy wśród ciekawych kreacji

Klient
VIVENTUM S.C. AGATA GOŚCIŃSKA, KRZYSZTOF ZDROJEWSKI
Viventum to agencja specjalizująca się w budowaniu relacji biznesowych, motywacji, wsparciu sprzedaży, promocji i budowaniu pozycji marki poprzez narzędzia z zakresu event i incentive marketingu. Współpracujemy już od wielu lat i mamy za sobą wiele ciekawych i owocnych projektów.
Podróżujemy wśród ciekawych kreacji
Poproszono nas o zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony internetowej, której zadaniem, poza oczywistymi kwestiami informacyjnymi, będzie etapowe wzbudzenie i rozbudzenie konkretnych wrażeń, już od pierwszej sekundy kontaktu z witryną. Główny nacisk postawiliśmy na obraz, który najlepiej i najszybciej oddaje specyfikę działań, mnogość metod i różnorodność oferty klienta. Chcąc spotęgować pierwsze wrażenie sięgnęliśmy po subtelne efekty ruchu oraz trójwymiarowości. Całości nadaliśmy prostą i przejrzystą formę, którą oparliśmy na intuicyjnej konstrukcji. 

Klientowi zależało na wyeksponowaniu bogatego zaplecza zrealizowanych projektów, prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz zindywidualizowanego podejścia, przekładających się na skuteczność działania oraz długofalowe efekty.
Tak wygląda strona główna w całości
Parallax Slajder
Najciekawszym rozwiązaniem jakie udało nam się wdrożyć w tym projekcie jest slajder Parallax, który prezentuje bardzo ciekawy efekt przestrzenny.

Sprawdź na poniższym video
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn