Kreacje wizualne pod wyjazdy firmowe

Klient
VIVENTUM S.C. AGATA GOŚCIŃSKA, KRZYSZTOF ZDROJEWSKI
Kreacja graficzna dla naszego bardzo dobrego klienta, który potrzebował stworzyć całą identyfikację graficzną do wyjazdu incentive. Zapraszamy do zapoznania się z całym projektem.
Prezentujemy kreację graficzną towarzyszącą wyjazdowi Incentive do Meksyku.
Projekt oparliśmy na kolorowych i atrakcyjnych zdjęciach, zestawionych z kompozycjami typograficznymi oraz motywami graficznymi nawiązującymi do kultury i sztandarowych symboli Meksyku. Połączyliśmy prostą i nowoczesną kompozycje z etnicznymi ornamentami oraz żywiołową i zróżnicowaną kolorystyką.
Kultura Meksyku jest jedną z najbogatszą tradycją na świecie, gdzie nie tylko region, ale i najmniejsze miasteczko zaskakuje zwyczajami, strojami i wierzeniami. To wyjątkowe miejsce ze względu na bogactwa naturalne, unikatowe gatunki fauny i flory, pozostałości po dawnych cywilizacjach oraz magiczne ze względu na lokalne obrzędy religijne i zwyczaje duchowe.
Świat daleki od powszechnie przyjętych norm, nie pochłonięty globalnym konsumpcjonizmem ale, autentyczny i żywy oparty na własnej tradycji, historii i tożsamości.
Pragnąc oddać specyfikę tego miejsca sięgnęliśmy po intensywną i energetyczną kolorystykę, kontrastowe zestawiania typograficzne, akcenty graficzne nawiązujące do lokalnej estetyki oraz popularne i bardzo bezpośrednie motywy kojarzone z Meksykiem. Całość buduje ekspresyjną , dynamiczną i silnie zróżnicowana kreację, ale z zachowanym motywem ponadczasowego minimalizmu i prostoty.
Zobacz inne nasze realizacje graficzne
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn