Urbanica - projekt nowej stony internetowej

Nowa strona dla biurowca URBANICA w Łodzi. 
To co standardowe ale trochę inaczej :)
Kolejny raz mieliśmy możliwość pracować nad ciekawym projektem strony www. Tym razem naszym zadaniem było odświeżyć wizualnie stronę dla biurowca w Łodzi, który oferuje do wynajęcia powierzchnie biurowe, mieszczące się na 13 piętrach budynku. 

Po przeanalizowaniu głównego targetu i głównej funkcjonalności jaką powinna mieć strona, postawiliśmy na czytelność i łatwość wyszukiwania powierzchni biurowych.  
Chcieliśmy jednak urozmaicić trochę proces wyszukiwania i zaprojektować wyszukiwarkę w taki sposób, żeby nie tylko spełniała swoje podstawowe funkcje ale również oferowała delikatną formę zabawy. Przesuwanie czerwonym suwaczkiem, określającym przedział wielkości powierzchni jakie nas interesują...? Niby banalne, ale jednak trochę inne :) 
Podczas przesuwania suwaczkami system automatycznie pokazuje listę dostępnych powierzchni z informacją, na którym piętrze znajduje się dane biuro oraz jaką ma wielkość. Nie tracimy więc czasu na wczytywanie się w oferty, które nas nie interesują, jeśli mamy już z góry ustalone podstawowe preferencje. Klient miał jeszcze jedną, ciekawą prośbę... a gdyby tak jeszcze trochę urozmaicić ten, często żmudny proces wyszukiwania...?
Wchodząc na stronę wybranej powierzchni możemy się jeszcze trochę pobawić. Najeżdżając myszką na listę powierzchni, możemy wybrać piętro, na którym chcielibyśmy zobaczyć dostępne biura. Robiąc to, widzimy jednocześnie cały plan danego piętra, na którym zaznaczone są dostępne powierzchnie, oraz, żeby było ciekawiej, wybrane piętra podświetlają się nam także na rysunku biurowca, który przygotowaliśmy specjalnie do tej funkcjonalności.  Robimy prostą rzecz ale trochę inaczej :)
Nasz Klient, oprócz oferty biurowej, miał też do pokazania swoje inne realizacje związane z rynkiem nieruchomości, dlatego zagospodarowaliśmy dla nich osobne miejsce. Tutaj również zaproponowaliśmy trochę inną formę wylistowania projektów, żeby troszkę "ożywić" stronę. 

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn