Tor do gry w kapsle - produkcja dobrej zabawy

Klient
TOTOLOTEK S.A.
Projekt reklamy dla firmy bukmacherskiej okazał sie wyjątkowo ciekawym przedsięwzięciem, mieliśmy okazję  zaprojektować i zbudować od podstaw tor do gry w kapsle!
Sportowe emocje!
Naszym zadaniem było zaprojektowanie „Strefy emocji”, przestrzeni kibica, gdzie będzie on miał możliwość nie tylko śledzić sportowe rozgrywki największych wydarzeń sportowych, ale także aktywnie spędzić czas. Stworzyliśmy miejsce pełne atrakcji, pozytywnych emocji i doskonałej atmosfery! Jednym z elementów stworzonej przestrzeni był tor do gry w kapsle. Projekt i wykonanie toru było dla nas miłą odskocznią od codziennej pracy przed monitorem.

W kolejnych realizacjach mieliśmy okazję pochwalić się naszymi umiejętnościami przy tworzeniu filmów instruktażowych. Firma zleciła nam wykonanie kilku wideo instrukcji opisujących funkcjonalności portalu internetowego do zawierania zakładów bukmacherskich: rejestracja użytkownika, pierwszy zakład, pierwsza wpłata.
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn