Nowa identyfikacja wizualna dla projektu Szklarnia

Projektowanie stron internetowych sprawia nam zawsze dużo przyjemności, zwłaszcza gdy możemy pracować z ludźmi kreatywnymi, takimi jak Karolina i Kamil Głowaccy. Jest to zespół fotografów, którzy dzięki swojej artystycznej wrażliwości potrafią w doskonały sposób, w swoich fotografiach, ukazać autentyczne emocje.  

Na co dzień nasi klienci prowadzą studio fotograficzne pod nazwą „Ukryte w kadrze” oferując między innymi fotografię ślubną.

Poprosili nas o zaprojektowanie logo do swojej nowej strony internetowej, ponieważ postanowili poszerzyć swoją działalność tworząc pod swoimi skrzydłami nowy zespół pod nazwą „Szklarnia”. Żeby odróżnić oba zespoły od siebie, ale jednocześnie zasygnalizować bliski związek ze sobą, naszym zadaniem było opracowanie nowego znaku graficznego "Szklarni" i odświeżenie logo ”Ukryte w kadrze” w taki sposób, aby oba znaki w delikatny sposób nawiązywały do siebie.

W następnej kolejności, naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która przede wszystkim miała za zadanie prezentować portfolio. Najważniejsze było stworzyć projekt tak, aby główną rolę grały zdjęcia, które w doskonały sposób ukazują doświadczenie, profesjonalizm i serce jakie autorzy wkładają w każdy kadr.

Dodatkowo, na prośbę klientów, przygotowaliśmy projekt wizytówek oraz materiałów drukowanych w postaci teczek i papieru firmowego.
To była dla nas bardzo miła i owocna współpraca. 

Życzymy sobie wielu takich klientów :)  

  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn