Nowy Key Visual dla Srebrzyńska Park III

Srebrzyńska Park III, to apartamentowiec, położony bezpośrednio przy łódzkim Parku Zdrowie. To, co stanowi o wyjątkowości tego miejsca, to przepiękny widok z okien na otaczającą go zieleń. Ponieważ największy łódzki park, który rozciąga się na ponad 188 ha, jest charakterystycznym elementem tej inwestycji, oparliśmy nasz Key Visual na motywach liści.

W ten sposób chcieliśmy wzmocnić przekaz dotyczący zieleni i wywołać odpowiednie skojarzenia u potencjalnych klientów.
Przewodnie hasło kampanii promującej tę inwestycję to "Gratulacje na Zdrowie" również nawiązujące do obszaru, w którym ulokowany został nowy apartamentowiec. Posłużyliśmy się dwoma rodzajami pisma i różną kolorystyką, rozróżniając w ten sposób 2 równoważne hasła.
Stoiska targowe dla inwestorów - czyli jak możesz się wyróżnić na targach deweloperskich
Stoiska targowe to do niedawna jedne z ważniejszych elementów identyfikacji wizualnej firmy. To jak potencjalni klienci będą postrzegać firmę deweloperską w dużej mierze zależy od tego jakie pierwsze wrażenie firma zostawi na przykład na targach mieszkaniowych. Firmy prześcigają się w tym by co roku wyglądać inaczej, wydając przy tym krocie.

My staramy się tak projektować stoisko targowe, by mogło spełniać swoją role kilka razy w roku. Stawiamy na stoiska mobilne i rozkładalne. Dbamy przy tym nie tylko o portfel klienta, ale również zmniejszamy ślad węglowy, produkując mniej EKO śmieci.

Filmy dla deweloperów - zobacz jak nam to wychodzi :)
Filmy 360 - zaprezentuj swoją inwestycje w ciekawy sposób!
Filmy 360 pozwalają na wirtualny spacer po inwestycji w każdym stadium jego tworzenia. Jako developer możesz pokazać klientowi jak Twoja inwestycja wygląda, bądź wyglądała podczas budowy. Pokazywanie inwestycji na wczesnym jej etapie pozwala już rozbudzić wyobraźnie klienta.

Dzięki takim filmom klient może wyobrazić sobie, gdzie będzie stała wymarzona kuchnia, bądź jak miło będzie spędzał czas na tarasie ze znajomymi przy bezalkoholowym piwie ;)
Zapytaj o wycenę

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn