Nowy Key Visual dla Srebrzyńska Park III

Srebrzyńska Park III, to apartamentowiec, położony bezpośrednio przy łódzkim Parku Zdrowie. To, co stanowi o wyjątkowości tego miejsca, to przepiękny widok z okien na otaczającą go zieleń. Ponieważ największy łódzki park, który rozciąga się na ponad 188 ha, jest charakterystycznym elementem tej inwestycji, oparliśmy nasz Key Visual na motywach liści. W ten sposób chcieliśmy wzmocnić przekaz dotyczący zieleni i wywołać odpowiednie skojarzenia u potencjalnych klientów.
Przewodnie hasło kampanii promującej tę inwestycję to "Gratulacje na Zdrowie" również nawiązujące do obszaru, w którym ulokowany został nowy apartamentowiec. Posłużyliśmy się dwoma rodzajami pisma i różną kolorystyką, rozróżniając w ten sposób 2 równoważne hasła. Dodatkowo wprowadziliśmy element animacji podbijając efekt odręcznego pisma. 

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.