Smile Girls - Inspired by doughter

Połączenie słodyczy z elegancją. Tak byśmy określili projekt dla Smile Girls, który mieliśmy przyjemność ostatnio tworzyć. Tematyka inna od reszty - dla nas to ciekawe wyzwanie. Dobrze jest się czasem oderwać od tego co znane, zrobiliśmy to z uśmiechem na ustach :)
Kolejny projekt za nami, tym razem mieliśmy przyjemność pracować ze Smile Girls - to marka stworzona przez mamę Hani dla innych mam i ich córek, która oferuje najwyższej jakości ubranka. Nie obyło się bez projektu strony internetowej, ale tym razem wzbogaconej o sklep online, ale to nie wszystko! Do tego odbyła się sesja zdjęciowa, następnie praca nad zdjęciami, odświeżenie logo marki i katalog – sporo, ale za to jakie efekty! Obiecujemy, będzie słodko i z uśmiechem :)
Pierwszym etapem naszych działań dla Smile Girls było zorganizowanie sesji zdjęciowej. Działo się! Praca ze wschodzącymi gwiazdami modelingu – Nicole i Michaliną – to była przyjemność. Razem z zespołem stworzyliśmy fantastyczną atmosferę na planie, pełną uśmiechu i zabawy. A ubranka Smile Girls? Wyglądały idealnie, dlatego scenografia do zdjęć nie była potrzebna. Spotkania z kreatywnymi i pozytywnymi ludźmi to jedna z ulubionych odsłon naszej pracy.
Następnie nadszedł czas na selekcję i obróbkę zdjęć. I jak tu wybrać z 1000 fotografii te najlepsze? Wybór był trudny, dziewczyny spisały się wyśmienicie, a ubranka prezentowały się naprawdę dobrze.
Natomiast sam proces obróbki zdjęć potrafi być żmudny, ale dla uzyskania najlepszych efektów, jest nieunikniony.

W międzyczasie tworzyliśmy stronę wraz ze sklepem marki Smile Girls. Funkcjonalności, jak to przy sklepie internetowym, jest co nie miara. Tworzenie każdego produktu od podstaw, prezentowanie marki, całej oferty. Dopieszczaliśmy każdy najmniejszy szczegół, aby strona cieszyła oko, ale przede wszystkim działała płynnie i bez zarzutu. Co tu dużo mówić, jak zawsze ponieśliśmy sukces! 
Aby całość prezentowała się na tip top przeprojektowaliśmy logo Smile Girls. Aktualne logo jest czytelne i schludne, a font, na życzenie Klienta, delikatniejszy.
Jednym z ostatnich elementów naszych działań dla Smile Girls był katalog z kolekcją ubrań. Dbając o jakość początkowych etapów – sesja zdjęciowa, a następnie zdjęcia – praca nad katalogiem to była czysta przyjemność. Bazując na wysokiej jakości materiałach stworzyliśmy 16 stronnicowy materiał, który posłuży jako katalog online oraz również w formie drukowanej.
Całość prezentuje się minimalistycznie, naturalnie i eterycznie, wysuwając na pierwszy plan produkty Smile Girls, eksponując tym samym wysoką jakość i naturalność.  

Koniecznie wchodźcie na stronę internetową Smile Girls, aby obejrzeć projekt oraz sprawdzić piękną ofertę marki: https://smilegirls.pl/.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn