Identyfikacja wizualna dla koncepcyjnego produktu

Projekt miał na celu stworzenie nowej marki dla produktu farmaceutycznego. Głównym zadaniem było zaprojektowanie logo i całej identyfikacji wizualnej dla produktu. Oprócz tego mieliśmy się zastanowić jak produkt sprzedawać, stąd pomysł stworzenia małych standów produktowych.
SEMPER - Kolagen dla golfistów
Jeden z ciekawszych projektów identyfikacji wizualnej dla firmy, chcącej wprowadzić na rynek nowy produkt z branży health care and beauty.
Sygnet logotypu miał charakteryzować się ekskluzywnym wyglądem  i przyciągać odpowiednio zamożną klientele. Zamknięte w jednej formie dwie litery miały nawiązywać do nazwy nowej marki.
Do produktu została również stworzona cała gama ekskluzywnych opakowań. Opakowanie miało być wykonane z naturalnych , szlachetnych materiałów podkreślających luksusowy charakter produktu oraz naturalność i  wysoką jakość związków zawartych w suplemencie diety.
Brand Store na polu golfowym to jeden ze sposobów dystrybucji produktu. Inspirowany kształtem modernistycznych altan ogrodniczych, miał podkreślić luksusowy poziom sprzedawanych produktów. Przenikające się na różnych poziomach bryły pozwalają wpisać się konstrukcji w otaczający krajobraz, a Brand Store, jako miejsce wypoczynku i serwowania orzeźwiających napojów, zachęcał do  wypoczynku i przy okazji nienachalnie zapraszał do zapoznania się ofertą firmy.
Dodatkowo zaprojektowaliśmy proste i szybkie w montażu małe stoiska targowe, które powiązane tematyką byłyby ze środowiskiem golfowym . Jednym z pomysłów prezentacji produktu były zawody golfowe, gdzie można by ustawić tego typu stoiska na niewielkiej przestrzeni.
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn