Projekty graficzne dla salonu muzycznego RIFF

Projekty rozwiązań graficznych opieramy na ponadczasowej prostocie i minimalizmie, silny nacisk kładziemy na charakterystycznej dla marki, ograniczonej i kontrastowej kolorystyce.
Klucz wiolinowy, czy klucz wizualny - identyfikacja
Jako pasjonaci muzyki, jak również zwolennicy wszelkiego rodzaju działań sprzyjających rozwojowi pasji, jak i artystycznych aspiracji, bardzo cieszy nas fakt współpracy z największym salonem muzycznym w Łodzi, Riff. Oferuje on sprzedaż zarówno stacjonarną, jaki i internetową, a bogata oferta sprzętu, instrumentów oraz akcesoriów do tworzenia i słuchania muzyki zadowoli najbardziej wymagającą klientelę. Poza świetnym wyposażeniem, salon muzyczny Riff to także kompetentna obsługa, fachowe doradztwo i liczne promocje. To doskonałe miejsce zarówno dla zagorzałych melomanów, początkujących nowicjuszy jak i doświadczonych twórców.
Projekty rozwiązań graficznych opieramy na ponadczasowej prostocie i minimalizmie, silny nacisk kładziemy na charakterystycznej dla marki, ograniczonej i kontrastowej kolorystyce. Znaczącym elementem graficznym przewijającym się przez projekty, jest element „kostki do gry na gitarze” zaczerpnięty z logotypu klienta. Zależy nam na osiągnięciu jednoznacznych komunikatów graficznych,  sugestywnych i czytelnych,  ale nie na zbyt nazbyt dosłownych, banalnych i przeładowanych formalnie.
Do stworzenia niektórych kreacji wizualnych wykorzystujemy bardzo często modelowanie 3d. Pozwala nam to na wykreowanie dowolnych form i kształtów. W tym przypadku padło na wymodelowanie neonu w stylu vintage :). O wiele prostsze jest wymodelowanie neonu niż jego produkcja :), a dodatkowym atutem prezentacji 3d jest szeroko pojęta elastyczność.  Można dopasować w zasadzie wszystko.
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn