Nowa strona www - Reprezentacja biegowa

Mamy przyjemność uczestniczyć w jednym z największych projektów biegowych w Polsce. Wspólnie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki stworzyliśmy portal dla biegających zarówno profesjonalnie jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem. 
Włącz się do gry!
Uczestnicz w wydarzeniach, zdobywaj punkty, za które otrzymasz wiele ciekawych benefitów. Zarejestruj się, biegaj i graj z nami! My już zaczęliśmy :)

Chwalimy się tym projektem tak bardzo jak to możliwe. Portal posiada wiele ciekawych elementów, o których jako biegacz powinieneś się dowiedzieć. Na przykład jeśli już jesteś zarejestrowany, możesz korzystać z kuponów rabatowych do sklepów online, partnerów portalu, takich jak PKN Orlen, New Balance, Nutrend, 4F czy Backroll.
„Rejestrując się na portalu reprezentacjabiegowa.pl otrzymasz wirtualny numer startowy, którym startując w biegach zawartych w kalendarzu reprezentacji biegowej możesz się identyfikować, a za każdy przebiegnięty kilometr zdobywasz punkty. Im więcej punktów tym więcej korzyści. Wyniki zostaną zarejestrowane w ogólnopolskim rankingu.”

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn