Rebranding - Miejska Arena Kultury i Sportu w Łodzi

Dostaliśmy bardzo wymagające zadanie zmiany wizerunku dla naszej Atlas Areny, a tak naprawdę dla spółki, która zarządza całym kompleksem budynków rekreacyjnych w Łodzi.
Koncepcja
Koncepcja znaku MAKiS wynikła z bardzo długiego procesu tworzenia, w który zaangażowaliśmy bardzo wiele osób.
Możemy powiedzieć, że zapoczątkowaliśmy pomysł stworzenia bardzo kolorowej koncepcji, która miała na celu rozświetlenia dość szarego i ponurego otoczenia budynków Miejskiej Areny.

Ponieważ miejsce ma się kojarzyć Łodzianom z zabawą, przyjemnością i rekreacją, kolorystyka musiała być pozytywna i wesoła. Zastosowanie trzech podstawowych kolorów miało swoją genezę wynikającą z zastosowania pojedynczych kolorów do identyfikacji odrębnych obiektów:

Atlas Arena - Niebieski
Stadion Miejski - Zielony
Sport Arena - Czerwony

Stąd powstała cała kompozycja...

Logo - proces tworzenia
Tak jak wspominałem wcześniej proces tworzenia był bardzo długi i przeszliśmy przez bardzo wiele propozycji i pomysłów na logo. Ostatecznie wygrała opcja dwóch półokręgów nachodzących na siebie w wypełnieniem właśnie wyżej stworzoną "kolorowanką".
Identyfikacja wizualna
Znalazła zastosowanie w bardzo wielu elementach materiałów marketingowych firmy. Wizytówki, teczki identyfikacja wokół terenu... Wszystko musiało być eleganckie, schludne i przede wszystkim spójne.
Zobacz inne nasze realizacje związane ze zmianą identyfikacji wizualnej
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn