PO MOC W ODCHUDZANIU

Kolejne przedsięwzięcie filmowe za nami. 
Zrealizowaliśmy film promocyjny do akcji „PO MOC W ODCHUDZANIU” we współpracy z klientem Profamilia. Akcja prozdrowotna, uświadamiająca skutki otyłości i niezdrowego trybu życia oraz promująca zdrowy proces odchudzania.
Mieliśmy tylko jeden dzień zdjęciowy. Praca na planie jest wymagająca, a wyzwań nie ubywa, gdy materiał trzeba zrealizować na małej przestrzeni. 

Nagrywaliśmy w przychodni, w której życie tętniło jak każdego innego dnia. Recepcja, obecność pacjentów; tworzące się przy tym gwar, chaos, a w tle pomrukiwania lodówki na lekarstwa i remont za oknem. Ale nie ma mocnych na Reequest!
Gabinet lekko ociepliliśmy dodatkami i zadbaliśmy o materiały promocyjne akcji. Zazwyczaj wystarczy kilka sprytnych zmian np.: kwiaty, przestawienie mebli, zmiana oświetlenia… i warunki panujące na planie stają się już odpowiednie.
Drugi gabinet był przystosowany do fizjoterapii. Okazał się odpowiednim tłem dla wypowiedzi (specjalistów) o ćwiczeniach zarówno fizycznych jak i umysłowych. 

Pojawiły się również intensywniejsze kolory, nawiązujące do wyposażenia gimnastycznego. 
Podkręciliśmy kolory oświetlenia, ale pozostając w ciepłej tonacji. 
Ujęcia z półprofilu dodały filmowego sznytu. 

Najważniejsze treści wyodrębniliśmy i zaprezentowaliśmy na ekranie, trzymając się cały czas graficznej formy materiałów reklamowych akcji „PO MOC W ODCHUDZANIU”. Wykorzystaliśmy prosty, wyraźny font, kolorystykę czerwień-beż, a wypowiedzi specjalistów przepletliśmy dodatkowymi materiałami prezentującymi wymieniane aktywności fizyczne lub/oraz nawyki żywieniowe.
Kompletując sprzęt warto pamiętać, że przy tego typu realizacjach, rzadko kiedy mamy do czynienia z osobami z branży filmowej. Przedstawione postacie w materiale filmowym, to lekarze - specjaliści w swoich dziedzinach, ale laicy w pracy przed kamerą. Dlatego idealnie sprawdził się tutaj niezawodny, podręczny prompter, który pomaga nie tracić wątku i utrzymać wzrok na wprost obiektywu. 

Zastosowaliśmy złotą zasadę “Minimum słów, maksimum treści”, czyli 9 i pół minuty rzetelnych informacji w wypełnionym zdrowiem materiale.

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia, do wysłuchania. Naprawdę warto!

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn