Osiedle OSKAR - Radość z mieszkania

Od dłuższego czasu mamy przyjemność współpracować z firmą Developerską – PEIRA. Wykonała ona już kilka ciekawych inwestycji mieszkaniowych, a my pomagamy naszemu klientowi w ich promowaniu.
Osiedle OSKAR - Radość z mieszkania
Rozpoczynając swój nowy projekt, klient, podobnie jak w przypadku poprzednich swoich inwestycji, potrzebował do niego kompleksowej oprawy graficznej. Realizacja dotyczyła nowego Osiedla Mieszkaniowego pod nazwą OSKAR.

Nazwa wzięła swój początek od imienia syna właściciela, podobnie jak poprzednia jego inwestycja Osiedle Oliwkowe – od imienia Oliwki, jego córki.
Postanowiliśmy więc cały Key Visual oprzeć na dziecięcym charakterze, zarówno wizualnie jak i psychologicznie, nawiązując do dziecięcej radości i zabawy.

Naszym celem było pokazanie nowej inwestycji nie tylko jako miejsca do zamieszkania, ale przede wszystkim do szczęśliwego życia. 
Zaczęliśmy od pracy nad zaprojektowaniem logotypu OSKAR. Założenia były między innymi takie, aby nawiązywał on do dziecięcego świata, postaci chłopca ale także do zieleni i drzew, ponieważ jednym z elementów osiedla był piękny, leśny zakątek.

Wykonaliśmy kilka szkiców, ale żaden z nich z początku nie przypadł nam do gustu, spodobał nam się za to jeden z pomysłów w postaci chłopca z latawcem.
Pomysł ten pobudził naszą wyobraźnię, ponieważ zawierał w sobie wszystko to, co chcieliśmy przekazać w Key Visualu inwestycji – radość z życia i radość z mieszkania, które to hasło stało się przewodnim w całej kampanii promocyjnej.

Zabraliśmy się więc nad dopracowywaniem tegoż pomysłu i powoli dotarliśmy do rezultatu końcowego. Efekt pozytywnej energii wzmocniliśmy dodatkowo poprzez zastosowanie bogatej gamy kolorystycznej.
Motyw chłopca biegnącego z latawcem oraz samego latawca, stał się przewodnim elementem całej kampanii promocyjnej Osiedla OSKAR.

Przygotowaliśmy na jego bazie wszystkie potrzebne materiały graficzne takie jak katalogi inwestycji, teczki, rollapy, jednym słowem wszystko to, co pomaga w dotarciu do świadomości jak największej liczby odbiorców.

Developer PEIRA brał również udział w targach mieszkaniowych odbywających się w Łodzi we wrześniu 2020 roku. Na tę okazję zaprojektowaliśmy dla naszego klienta stoisko targowe.

Podstawowym założeniem stoiska było zaprezentowanie odwiedzającym trzech inwestycji mieszkaniowych PEIRA: Srebrzyńska Park, Oliwkowe oraz Osiedle OSKAR. Było to trudne zadanie, ponieważ każda z nich różniła się od siebie Key Visualem.

Stoisko dopracowaliśmy w taki sposób, aby każda z nich się wyróżniała a jednocześnie by dobrze ze sobą współgrały.

Mieliśmy przy tym również wiele zabawy, gdyż jednym z pomysłów było stworzenie z origami ponad 100 latawców, które zawisły nad stoiskiem. Efekt końcowy mogą Państwo zobaczyć poniżej.
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn