Kolejna edycja projektowania grafik dla OrlenCup 2020

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w organizacji międzynarodowej imprezy sportowej Orlen Cup 2020. Łódzki mityng to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sezonu zimowego w europejskiej lekkoatletyce.
Dobra identyfikacja wizualna poprawia rozpoznawalność marki
Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w organizacji międzynarodowej imprezy sportowej Orlen Cup 2020. Łódzki mityng to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sezonu zimowego w europejskiej lekkoatletyce. Ponownie łódzcy kibice mogli oklaskiwać znakomitości świata sportu. Emocjonujące pojedynki polskich zawodników z zagranicznymi gwiazdami rozgrzały Atlas Arenę do czerwoności. Szybkie sprinty, emocjonujące skoki oraz potyczki potężnych kulomiotów – podczas Orlen Cup Łódź 2020 żaden sympatyk sportu się nie nudził!
Wydruki wielkoformatowe
Projekty gadżetów firmowych
Projekt oklejania auta firmowego
Projekty rollupów i certyfikatów
Aktualizacja i administracja strony www
i klaskacze ;)
Zobacz inne nasze identyfikacje graficzne
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital marketing
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.