Stworzenie Key Visuala dla imprezy Orlen Cup 2017

Klient
ŁÓDZKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI
Polski Związek Lekkiej Atletyki zorganizował cykl zawodów w serii Orlen Mityng Tour. W jego skład weszły: Copernicus Cup w Toruniu, Orlen Cup w Łodzi oraz 61. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski, które również zostały rozegrane w Toruniu.  
Sportowe emocje!
Poproszono nas o przygotowanie Key Visualu, strony internetowej oraz całego brandingu towarzyszącego zawodom odbywającym się w łódzkiej Atlas Arenie.

Kolejny rok pracujemy przy projektach lekkoatletycznych. Królowa sportu znów wzywa nasz zespół do pomocy, a my jak co roku dajemy z siebie wszystko - tak jak zawodnicy OrlenCup 2017. W tym roku mieliśmy przyjemność przygotować nowy KeyVisual imprezy i przygotować wszystkie materiały związane z tą imprezą.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn