Nowa strona www dla PZLA

Zmiana wizerunku Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w internecie to trudne zadanie, które przypadło nam do zrobienia.
Jesteśmy dumni, że udało się ten projekt ukończyć i wdrożyć.
Tak to wygląda  - nowa strona www
Tak, możemy powiedzieć,z eto był bardzo trudny projekt. Po zapoznaniu się z całkowitymi potrzebami zmian okazało się, że projekt jest wyjątkowo trudne zagadnienie do rozwiązania.

Najtrudniejszym założeniem jakie musieliśmy rozwiązać to szeroko pojęta elastyczności strony. Głownie chodziło o możliwości łączenia wielkiej ilości informacji z jeszcze większą ilością wydarzeń, zdjęć , artykułów, statystyk i wielu wielu innym elementom.
Największą bolączko poprzedniego systemu były właśnie ograniczenia, które doprowadziły do tego, że strona stała w miejscu. Nie było kompletnie możliwości rozwijania starego projektu, dlatego został zamurowany i spuszczony na dno najgłębszej rzeki.

Zaczęliśmy od konstruowania mapy strony czyli najważniejszego podziału na stornie. Od tego podziału zależało w zasadzie wszystko. Musieliśmy zaprojektować ponad 100 widoków do każdej z podstron, żeby wiedzieć jak się będzie prezentować materiał w danej kategorii informacji. Do tego wchodzą widoki na poszczególne ekrany, bo storna budowana w 2018 musiała spełniać najwyższe standardy jeśli chodzi o wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. Zadbaliśmy o responsywność strony.

Jednym z głównych modułów na stronie był moduł kalendarza. Kalendarz musiał pokazywać nie tylko nadchodzące wydarzenia w sposób czytelny i przyjazny dla użytkownika, ale miał dawać również możliwość dowolnego sortowania i wyszukiwania eventów jak i przeglądania wyników z danej imprezy.

Strona również zawierać miała wszelkie informacją na temat kardy oraz wszystkich rekordów naszych najlepszych sportowców w sekcji Nasi mistrzowie. 

Storna już powstała i można ją oglądać pod adresem www.pzla.pl, ale już wiemy to co stworzyliśmy to dopiero czubek góry lodowej, bo potrzeby rosną z roku na rok, a my już zastanawiamy się jak podejść do następnego kluczowego modułu... jaki?

Obserwujcie naszą stronę i profil na FB , na pewno będziemy o tym pisać.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn