Nowa identyfikacja wizualna dla PZLA

Praca nad identyfikacją firmy to dla nas najprzyjemniejsze zadanie. Komponowanie takiej grafiki zawsze przynosi dużą satysfakcję nie tylko klientowi, ale i nam sprawia niesamowitą frajdę.
Nowa identyfikacja wizualna dla Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - to był zaszczyt
Nasza przygoda z PZLA zaczęła się w 2011 roku kiedy poproszono nas o przygotowanie kalendarza na rok 2012 z wizerunkiem najważniejszych sportowców, reprezentantów polski. Po paru latach wróciliśmy z propozycją nowej strony www pzla.pl, gdzie mogliśmy się naprawdę wykazać umiejętnościami programowania stron www :) Temat bardzo trudny, ale udało się. Więcej na temat projektu strony www przeczytacie tutaj.

Po sukcesie strony www zostaliśmy poproszeni o przygotowanie nowej identyfikacji dla całego związku. Jesteśmy pewni, że zmiana przyniosła pozytywny wydźwięk na wszystkich, a najbardziej, podziałała na samych sportowców, którzy zaczęli osiągać przewspaniałe wyniki :)

Wzięliśmy pod lupę wszystkie możliwe materiały które zawierają identyfikację wizualną związku i okazało się, że pracy jest więcej niż się spodziewaliśmy dlatego rozbiliśmy cały ten proces w okres kilku miesięcy żeby opracować całą księgę znaku oraz wszystkich materiałów promocyjnych.
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn