NOBO BAGS & ACCESSORIES - Kolekcja Spring Summer 2022

Pora rozkwitnąć i pokazać wam współpracę z NOBO przy ich wiosenno-letniej kolekcji!
Spring Summer NOBO to romans pomiędzy różnymi stylami, energetyzujące kolory i przede wszystkim powiew świeżości.

Zaprojektowany przez nas katalog przedstawia nową ofertę marki uzupełnioną o dodatkowe materiały reklamowe. W procesie twórczym bazowaliśmy na komunikacji wizualnej NOBO, a inspiracją były dla nas efekty fantastycznej sesji zdjęciowej torebek.
Postawiliśmy na chwytliwe hasła w dwóch dopełniających się fontach. 

Wyeksponowaliśmy zdjęcia – jedno, góra dwa na rozkładówkę, a obok warianty prezentowanej torebki. Przyznajemy, że praca z NOBO zawsze jest przyjemna. To marka, która stawia na estetykę i modowy sznyt, a my to baardzo lubimy! 
Ogromnie ważne w promocji nowej kolekcji były również plakaty.

NOBO lubi bawić się formą, dlatego w materiałach eksponujemy kulisy (!!!) sesji zdjęciowej – na zdjęciach widać: tła, statywy, czy chociażby przekrzywioną linię horyzontu. A my dodatkowo podkreśliliśmy te zabiegi m.in. wplatając w kompozycję tekst czy logo.
Do przedstawienia najpotrzebniejszych informacji o kolekcji wykorzystaliśmy belkę w jednolitym kolorze (nawiązującym do kolorystyki występującej na zdjęciach). 
Zadbaliśmy także o opracowanie graficzne dodatkowych materiałów reklamowych związanych z promocją showroomu NOBO BAGS. Powstały ulotki w formatach A6 i A5 oraz voucher dla klientów marki.
Ulotka w formacie A5:
Ale hola! Reequest to więcej niż reklama!

Zaprojektowaliśmy dla marki NOBO wzory wykorzystywane m. in. w podszewkach torebek.
Cenimy sobie tę współpracę za spory obszar do kreatywnych działań, dlatego śmiało możecie czekać na następne projekty dla NOBO.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn