Program lojalnościowy Integris+ 2019

Klient
SBS SP. Z O.O.
Nasz stały klient poprosił nas o przygotowanie materiałów promocyjnych dla tegorocznej, już 9, edycji swojego programu lojalnościowego.  Integris+ Grupy SBS to nowatorski system premiowania klientów za zakupy, połączony ze spotkaniami oraz eventami. Uczestnikami są hurtownie należące do Grupy SBS oraz ich klienci – instalatorzy, firmy wykonawcze i handlowe.
Z myślą o kliencie
Naszym zadaniem było zaprojektowanie jasnego i przejrzystego brandingu towarzyszącego całemu przedsięwzięciu oraz przygotowanie materiałów promocyjnych, takich jak katalogi, ulotki, roll upy, plakaty itp. Opracowując stronę graficzną dążyliśmy do uzyskania prostej, czytelnej i przejrzystej formy. Sięgnęliśmy po infografiki, aby ilość treści pisanej sprowadzić do minimum i ograniczyć sie do krótkich i klarownych komunikatów. Trzymając sie kolorystyki naszego klienta, intensywny, ciemny niebieski zestawiliśmy z jaskrawym odcieniem limonki, który uwypuklił pożądane fragmenty treści.
Bardzo ważna była ekspozycja nagród, zdecydowaliśmy się na prostą, czystą formę - prezentację produktów i usług na białym tle, podział na grupy tematyczne zidentyfikowane określonym oznaczeniem kolorystycznym oraz ikonograficznym. 
Nie miej ważna była również prezentacja partnerów przedsięwzięcia, znaczna ilość duży, znanych, sprawdzonych marek - liderów na rynku, z pewnością podbija prestiż akcji oraz przedstawi ją jako duże i złożone przedsięwzięcie.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn