Nowa identyfikacja firmy i strona www dla ŁARR

Klient
ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S A

Kolejnym projektem, nad którym mieliśmy okazję pracować, było stworzenie nowej strony internetowej dla Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Nowa strona www dla ŁARR
Prace nad nową stroną internetową dla Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, zaczęliśmy mając na uwadze kompletną zmianę identyfikacji wizualnej firmy. Żywe i ciepłe kolory miały przyciągnąć użytkowników do nowej strony i poprawić jej odbiór, ponieważ starsza wersja była nieczytelna i mało funkcjonalna. Naszym zadaniem było stworzenie narzędzia do prezentacji najnowszych wiadomości firmy, które byłoby bardzo elastyczne i pozwalało na administrowanie jej osobom niekoniecznie znającym się na programowaniu ,czy języku html. 
Najtrudniejsze do ogarnięcia było przeniesienie starych informacji i dostosowanie ich do nowej odsłony portalu. największą bolączką przy tego typu archaicznych projektach jest bardzo słaba jakość zdjęć , które musieliśmy przygotować od nowa bądź zastąpić nowym i ciekawszymi zdjęciami.  Ponieważ Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego prezentowała bardzo dużą liczbę artykułów musieliśmy podejść do problemu analitycznie i stworzyć mechanizm przenoszenia danych i ponad 10000 artykułów.
Zaraz po stronie stworzyliśmy nową identyfikację firmy
Po zaprojektowaniu satysfakcjonującej grafiki przygotowaliśmy dwa zestawy elementów identyfikacji, która mogła wzajemnie ze sobą współgrać i dopełniać się na równych imprezach gdzie wystawiała się Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego. W skład elementów identyfikacji złożyły się ścianki wystawiennicze, rollupy, flagi z logo, trybunki i najważniejsze krówki "ciągutki" :).

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn