Karnawałowa Premiera Piw Rzemieślniczych

Event połączony z premierą rzemieślniczego piwa Warkot, które powstaje w sercu Łodzi. Niesamowita zabawa, dobry trunek, świetny prowadzący, energetyczny zespół grający na żywo plus super publiczność równa się niesamowita zabawa.
Karnawałowa Premiera Piw Rzemieślniczych WARKOT
To projekt w którym mogliśmy wykazać się nie lada kreatywnością, bo nie na co dzień otwiera się klub, gdzie samodzielnie waży się znakomitej jakości piwo. Mieliśmy niesamowitą przyjemność zorganizować event, gdzie naszym zadaniem było zaprezentowanie publiczności 5 nowych rodzajów świeżo naważonego piwa.

Najpierw musieliśmy zadbać o odpowiednią oprawę i wymyślić identyfikację wizualną całego projektu.
Ramki na Insta to podstawa
Niezbędne na takim evencie są różnego rodzaju konkursy z publicznością. Interakcja prowadzącego z publicznością to jedno, ale należało również zadbać o mniej śmiałych uczestników zabawy, więc przecudne hostessy zapraszały gości do robienia sobie zdjęć na Instagram z odpowiednim #tagiem. 
We wszystkich konkursach można było wygrać gadżety z logo imprezy. Poniżej przykładowa koszulka zwycięzcy.
Do naszych zadań należało również zaproszenie rozmaitych gości ze świata piwoszy i miłośników chmielonego napoju. Niezbędne do tego były gustowne zaproszenia.
Do najważniejszych gości imprezy trafiła tak zwana wysyłka kreatywna, gdzie obdarowany nie tylko otrzymywał zaproszenie, ale również voucher na dowolne piwko, a co najciekawsze, mógł skosztować słodu z którego produkuje się złoty napój.
Całość okraszona była wspaniałym występem zespołu Samokhin Band, który przy energicznych dźwiękach bałkańskiej trąbki sprawił, że ludzie zaczęli tańczyć po stołach :)

Z resztą zobaczcie sami...
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn