Key Visual proejktu Bon-Apetyt na rozwój dla ŁARR

Klient
ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S A
„Bon-Apetyt na rozwój” to kolejny projekt przygotowany we współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego. Ideą inicjatywy jest wsparcie, polegające na przyznaniu bonów rozwojowych, pozwalających przedsiębiorcom na przeszkolenie siebie i swoich pracowników.
Stawiamy na rozwój osobisty!
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego wspiera rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez opracowywanie i realizowanie programów finansowanych z funduszy unijnych.  Niejednokrotnie mieliśmy okazję współpracować, tym razem poproszono nas o opracowanie strony wizualnej do nowego przedsięwzięcia - projektu „Bon-Apetyt na rozwój”.

Spodobała nam sie idea stawiająca na rozwój pracowników. Pracodawcy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że już nie tylko dodatkowe gratyfikacje finansowe, ale również inwestowanie w rozwój osobisty pracowników, przynosi wymierne korzyści.

Opracowując stronę wizualną sięgnęliśmy po minimalistyczną, nowoczesną i czystą formę, kontrastową, ale silnie ograniczoną kolorystykę. Ze względu na szerokie i zróżnicowane grono odbiorców zależało nam na czytelności i jasności przekazu. Syntetyczne ikonografiki oraz treści ujęte w formę zwięzłych komunikatów pozwoliły na uzyskanie przejrzystych, czytelnych i klarownych form graficznych.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.