Identyfikacja wizualna dla programu lojalnościowego

Integris+ 2020 to jubileuszowa - X edycja programu lojalnościowego Grupy SBS. To nowatorski system premiowania klientów za zakupy, połączony ze spotkaniami oraz eventami. Uczestnikami są hurtownie należące do Grupy SBS oraz ich klienci – instalatorzy, firmy wykonawcze i handlowe. w tym roku mieliśmy za zadanie nieco odświeżyć dotychczasowy branding, ale przy tym zachować spójność z dotychczasową szata graficzną towarzyszącą poprzednim edycjom imprezy.
Ten projekt wiele zyskał dzięki nowej szacie graficznej i nowym kolorom
Postanowiliśmy poeksperymentować z kolorystyką, biel wraz z ciemnym granatem zestawiliśmy z silnie kontrastowymi odcieniami magenty i fioletu. Pozostaliśmy wierni prostej i czytelnej formie, infografikom  oraz treściom w formie krótkich, zwięzłych komunikatów.
Bardzo ważna była ekspozycja nagród, pozostaliśmy przy dotychczasowej czystej formie - prezentacji produktów i usług na białym tle, podziale na grupy tematyczne zidentyfikowane określonym oznaczeniem kolorystycznym oraz ikonograficznym. Nie miej ważna była również prezentacja partnerów przedsięwzięcia, znaczna ilość dużych, znanych, sprawdzonych marek - liderów na rynku, z pewnością podbija prestiż akcji oraz przedstawi ją jako duże i złożone przedsięwzięcie.
Poza odświeżeniem szaty graficznej, zaprojektowaliśmy podstawowe materiały promocyjne takie jak katalog nagród, ulotki, plakaty, roll up'y, reklamy do prasy oraz internetu, banery , a następnie zajęliśmy się produkcją.
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn