Identyfikacja wizualna dla biura podróży

In Tour Travel to biuro podróży specjalizujące się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, jak również szkoleń dla firm z zorganizowanym programem pobytu, a także wczasów w Polsce i za granicą. 
Kompletna identyfikacja dla biura podróży
Poproszono nas o odświeżenie logotypu wraz z całą identyfikacją wizualną marki oraz zaprojektowanie nowej strony internetowej.

In Tour Travel działa od ponad 20 lat, w tym czasie firma bardzo się rozwinęła i mocno rozszerzyła swoją ofertę - dotychczasowy system wizualny był estetycznie przestarzały i nieatrakcyjny, ale co najważniejsze, nie identyfikował się już z marką i nie wyróżniał jej spośród konkurencji. Pracę rozpoczęliśmy od propozycji nowego logotypu, nieco zmodyfikowaliśmy dotychczasową kolorystykę i zaproponowaliśmy całkowicie nową formę, prostszą i nowocześniejszą od dotychczasowego symbolu. 

In Tour Travel posiada bogatą ofertę, kierowaną do różnego typu odbiorcy, do dzieci, młodzieży jak i do osób dorosłych, co wzięliśmy pod uwagę opracowując nową identyfikację, nadając jej prosty i uniwersalny charakter. Kolejnym krokiem był projekt strony internetowej, gdzie najsilniejszy nacisk położyliśmy na przejrzystą i intuicyjną konstrukcję, ale również na kwestię wizualną - a więc atrakcyjną prezentację oferty klienta.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.