Sklep internetowy dla Galeria Pozytywka

Klient
GALERIA POZYTYWKA - AGNIESZKA KLEINSCHMIDT
Galeria Pozytywka to sklep, pracownia i miejsce prowadzenia warsztatów rękodzieła oraz prac twórczych. Sklep oferuje wyselekcjonowane artykuły wyposażenia wnętrz i przedmioty dekoracyjne. Poproszono nas o zaprojektowanie i wdrożenie sklepu internetowego opartego na  Magento 2.
Meble z duszą
Projekt sklepu internetowego, który przygotowaliśmy dla Galerii Pozytywka to przykład niestandardowego designu, silnie ukierunkowanego na specyfikę branży klienta, jak również prezentacja naszych umiejętności  na gruncie Magento 2. Magento to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozbudowanych platform do prowadzenia sklepu internetowego, oferująca nabywcom elastyczność i kontrolę nad funkcjonalnością kanału online.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn