Nauka języków obcych dla najmłodszych

Gabi Academy jest programem nauczania języków, który wykorzystuje naturalne zdolności dzieci do zdobywania języka poprzez powtarzanie, odzwierciedlanie codziennych sytuacji życiowych i pozytywne wzmocnienie.
GabiAcademy
Nasz sztandarowy produkt, czyli GabiAcademy. Postanowiliśmy pomóc przy tym zacnym projekcie, a efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Oprócz logo i identyfikacji wizualnej, zaprojektowaliśmy pszczółkę, która stała się przemiłą brand hero marki GabiAcademy. Głównym celem był animowany film 3D, w którym mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności. 
Zaczęliśmy od Brand Hero
Największym wyzwaniem było stworzenie postaci, która byłaby przyjazna i miła w odbiorze przez najmłodszą grupę docelową, czyli dzieci.  Decyzje o zakupie produktu jakim jest płyta DVD podejmuje jednak dorosły, więc całość identyfikacji musiała oddawać pełen profesjonalizm programu nauczania. Postać musiała wzbudzać zaufanie i zachęcać do przemyślenia,  "...Czy mojemu dziecku taka Gabi pomoże...? ". Jeśli odpowiedź brzmi TAK - poszliśmy w dobrym kierunku :)
Chcieliśmy również zaznaczyć że projekt pochodzi z Polski. 

Po zaprojektowaniu wielu propozycji zorientowaliśmy się, że Brand Hero musi być płci żeńskiej. Zdecydowaliśmy, że najlepszym wyborem będzie pszczółka - Pszczółka Gabi, imienniczka założycielki firmy, Gabrieli :)
Po zaprojektowaniu wersji płaskiej, wektorowej, przyszedł czas na stworzenie wersji 3D. Początki były naprawdę trudne. Od szkicu ołówkiem, poprzez model ulepiony z plasteliny, zabraliśmy się za modelowanie 3D. Pierwsze próby były straszne! Dzieci płakały...łeeee, więc trzeba było czym prędzej wymodelować postać od nowa, aż powstała miła buzia pszczółki Gabi.
Strona www
Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o najważniejszym kanale sprzedaży i stworzyliśmy prostą stronę www, na której możesz dowiedzieć się wszystkiego o tym produkcie. 

Więcej zobaczysz tutaj: www.gabiacademy.com
Projekt jest przeznaczony dla dzieci polskiego pochodzenia przebywających na emigracji. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy wielu ludzi, powstał projekt Gabi Academy a w raz z nim pszczółka Gabi, której zadaniem było nauczyć dzieci prostych słów w języku polskim. 
A tak to wygląda
Wybrane klatki z filmu
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn