Konferencja medyczna - EIT Health Summit

EIT Health Summit to organizowany co roku szczyt, podczas którego światowe konsorcjum jednoczy się w celu promowania innowacji w opiece zdrowotnej. Jest to spotkanie partnerów zdrowotnych EIT stanowiące wyjątkową okazję do poznania możliwości EIT.

Trzecia edycja corocznego szczytu zdrowia EIT odbyła się w Łodzi, dla której mieliśmy okazję opracować całościowy branding.

Szczyt zgromadził około 700 uczestników z całej Europy, przedstawicieli organizacji partnerskich EIT Health.


Do współpracy nad tym projektem zostaliśmy zaproszeni przez Heroes Brand Communication. Naszym zadaniem było przygotowanie kompleksowej oprawy graficznej. Stworzyliśmy pełną identyfikację wizualną m.in. stronę internetową, materiały promocyjne i informacyjne, komunikację wizualną eventu oraz wszelkiego rodzaju materiały drukowane.  Prace zaczęliśmy od zaprojektowania logo eventu, które nawiązuje do charakterystycznej łódzkiej budowli, bramy Manufaktury. Było to celowe działanie, które miało na celu wyraźnie wskazać miejsce tegorocznego wydarzenia.
Zobacz video z konferencji
Video z oficjalnego kanału YouTube - EIT Health

W tym roku celem podstawowym była interaktywna formuła wydarzenia, aby umożliwić uczestnikom sesji i paneli aktywny udział w dyskusjach, wymianę opinii i łatwe zapoznanie się z kluczowymi tezami.

Ważną częścią wydarzenia były wspólne spotkania w grupach tematycznych oraz spotkania "jeden na jeden". W tym celu, zaprojektowaliśmy konkretne stoiska w specjalnie wydzielonych przestrzeniach, umożliwiających wygodne rozmowy.

Jednym z punktów eventu była możliwość zapoznania się z projektami strat upów. By wzmocnić efekt ich zaprezentowania, zaprojektowaliśmy standy wystawowe nawiązujące do identyfikacji eventu. Dzięki swojej estetycznej i wygodnej formie, nadały całej prezentacji oryginalnego charakteru i uatrakcyjniły miejsce wydarzenia.
Najważniejszym punktem całego wydarzenia były przemówienia i prezentacje zaproszonych prelegentów. Zaprojektowaliśmy do tego celu scenę multimedialną, na której goście mieli możliwość podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w swojej dziedzinie. Event był podzielony na konkretne sesje, a naszym zadaniem było ich wsparcie multimedialne. Stworzyliśmy między innymi film promocyjny, który został zaprezentowany w trakcie konferencji.   
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn