CTB - Nowa identyfikacja wizualna firmy

Wiele firm zgłasza się do nas z prośbą o stworzenie dla nich nowej identyfikacji. Jest to zupełnie zrozumiałe, ponieważ wszystko wokół nas się zmienia i ma ogromny wpływ również na to jak nasza firma jest postrzegana. Dbanie o estetyczną stronę wizerunku ma ogromny wpływ na to jak odbierają nas nasi potencjalni klienci. 
Stworzenie nowego logotypu
CTB-CENTRUM TANIEJ BLACHY-to nasz nowy Klient, który powierzył nam odświeżenie identyfikacji dla swojej firmy, specjalizującej się w branży dachowej. Firma jest bardzo profesjonalna w swojej dziedzinie, a jej właściciel dba nie tylko o samą jakość produktów, które oferuje ale również o swoich klientów. Pracownicy służą pomocą i fachowym doradztwem. 
Przyszedł jednak dzień, w którym istniejąca identyfikacja zaczęła powoli tracić na aktualności i wymagała nowego, świeżego wyglądu. Zaczęliśmy od logotypu, nowej kolorystyki po czym na ich podstawie opracowaliśmy pozostałe materiały potrzebne Klientowi  w dotarciu do swoich klientów.
Zaprojektowanie strony www
Strona internetowa, którą zaprojektowaliśmy, miała na celu nie tylko pomóc klientowi zaistnieć w sieci, ale również zaprezentować cały asortyment, którym CTB dysponuje. Ważne było również aby wyszczególnić niektóre z oferowanych grup produktów.
Zaprojektowanie banerów i flag 
Ponieważ firma mieści się przy ruchliwej ulicy, ważne było aby wyprodukować materiały, które przyciągną wzrok kierowców w ciągu ułamka sekundy oraz ułatwią szybkie znalezienie siedziby firmy. 
W tym celu stworzyliśmy banery, które umieszczone na ogrodzeniu, bezbłędnie informują i wskazują jaka firma ma za nimi swoją siedzibę. Podobną rolę odgrywają flagi, umieszczone przy bramie, które także mieliśmy przyjemność opracować. 
Pozostałe materiały firmowe
Oczywiście niezbędne było również zaprojektowanie wizytówek, papieru firmowego a na deser nadruku na koszulki dla pracowników :)
Zobacz pozostałe nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn