Nowa identyfikacja wizualna dla Centrum Medyczengo

Klient
CENTRUM MEDYCZNE SZPITAL ŚWIĘTEJ RODZINY

Mieliśmy przyjemność stworzyć nową stronę internetową dla Centrum Medycznego Szpital św. Rodziny w Łodzi.

... czyli jak powstała nowa odsłona strony www dla Centrum Medycznego Szpital Św. Rodziny w Łodzi.
Najważniejsze pytanie to... ?
Strona wymagała od nas dokładnego przemyślenia, przede wszystkim pod kontem funkcjonalności. Rozpoczynając pracę, najważniejszym pytaniem dla nas było, kto będzie głównym odbiorcą strony. Na wstępie stało się dla nas oczywiste, że będzie to Pacjent. 
główne założenia
Użytkownicy

 Całą naszą uwagę skupiliśmy więc na tym, żeby wszystkie najważniejsze informacje były łatwo dla niego dostępne i czytelne. Wzięliśmy pod uwagę to, że ze strony Centrum Medycznego korzystają osoby w bardzo różnym wieku, dlatego przygotowaliśmy ją tak, żeby każda z nich czuła się na niej jak najbardziej komfortowo.

Główny slajder spełnia rolę nie tylko wizualną ale przede wszystkim informacyjną. Prezentowane są na nim najnowsze akcje prozdrowotne przeprowadzane przez Centrum, bądź przydatne dla Pacjenta poradniki.

Bardzo ważnym elementem na nowej stronie Centrum, jest wyszukiwarka. Zaprojektowaliśmy ją w taki sposób, żeby w łatwy sposób Pacjent mógł znaleźć konkretnego Specjalistę albo interesującą go Poradnię. Lista wyszukiwania została do tego celu wysortowana alfabetycznie, a do każdej Poradni automatycznie przypisaliśmy specjalistów, po to, żeby usprawnić cały proces wyszukiwania. Dodatkowo, w wyszukiwarce umieściliśmy wybór świadczenia, co również zawęża wyniki, dzięki czemu Pacjent od razu otrzymuje potrzebne informacje.

Kolejnym blokiem są aktualności oraz wyszczególnione boksy przekierowujące użytkownika do najważniejszych działów na stronie Centrum. Zawierają one szereg przydatnych informacji dotyczących danego działu, niezbędnych formularzy czy potrzebnych plików pdf. Wzbogaciliśmy je również, w przyjemnie wizualnie fotografie i filmy, po to by uprzyjemnić czytelnikowi zapoznawanie się z treścią.


Centrum Medyczne Szpital Św. Rodziny, prowadzi także ciekawe projekty unijne, dla których wygospodarowaliśmy również osobny blok.

Postawiliśmy sobie za cel, stworzenie wizerunku Centrum Medycznego Szpital Św. Rodziny, zgodnie z jego główną misją, celem i mottem, jakimi są przede wszystkim pomoc i wsparcie dla Pacjenta, w którym każdy nie tylko znajdzie fachową opiekę medyczną ale również będzie miał poczucie, że znajduje się w przyjaznym, bezpiecznym dla siebie miejscu.  

Sprawdź sam: www.swietarodzina.com.pl

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn