Nowa kreacja graficzna dla Centrum Medycznego

Weź się zbadaj - To nowe hasło dla kampanii reklamowej prowadzonej przez nas dla komercyjnego Centrum Medycznego Szpitala im. Świętej Rodziny w Łodzi. Głównym elementem zmiany miało być stworzenie nowej żywej ,ciekawej i zachęcającej grafiki, która zachęci do profilaktyki i działań prozdrowotnych nie tylko u starczych osób ale również zwróci uwagę na ten temat prze osoby młodsze.

Weź się zbadaj
To nowe hasło dla kampanii reklamowej prowadzonej przez nas dla komercyjnego Centrum Medycznego Szpitala im. Świętej Rodziny w Łodzi. 

Jednostka przechodzi obecnie bardzo gruntowne zmiany restrukturyzacyjne i nie tylko. Remontowane są poszczególne piętra budynku co sprawia, że przyjemnie będzie korzystać z opieki medycznej. Wraz ze zmianami budynku od wewnątrz, zarząd postanowił, że również odświeży swój wizerunek marketingowy.

Głównym elementem zmiany miało być stworzenie nowej żywej ,ciekawej i zachęcającej grafiki, która zachęci do profilaktyki i działań prozdrowotnych nie tylko u starczych osób ale również zwróci uwagę na ten temat prze osoby młodsze.

Brak ruchu, godziny spędzone przed komputerem nie tylko w pracy, ale i na uczelni powodują, że coraz młodsi ludzie zaczynają cierpieć na różne schorzenia. Można temu zapobiec lub odpowiednio wcześnie zareagować. Dlatego nie czekaj i "Weź się zbadaj"... 

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn