Zobacz jak można prezentować produkty techniczne w 3D

Modelowanie 3D i wizualizacja urządzeń technicznych należy obecnie do naszych głównych produktów oferty. Wystarczy, że podeślesz do nas rysunek techniczny i zdjęcie poglądowe a my postaramy się by stworzyć wysokiej jakości model 3d.
Zestaw hydroforowy
Zestaw hydroforowy to zespół jednej lub wielu pomp z płynną regulacją wydajności mający na celu efektywną dostawę wody zarówno do zastosowań domowych, jak i przemysłowych. Interesujące prawda? Również  z takimi tematami mamy przyjemność pracować :)

Zobaczcie jak wygląda proces tworzenia takiego modelu.

Najpierw najlepiej jak dostaniemy rysunek techniczny danej części bądź produktu. Wtedy mamy pewność, że będziemy mieć zachowane wszelkie proporcje produktu.
Dobrze jak dostaniemy kilka zdjęć urządzenia. O wiele łatwiej będzie nam dobrać materiały z jakiego jest wykonany dany produkt.
Zabieramy się za modelowanie  3d
Zakładamy tekstury i już gotowe. Najważniejsze, żeby dobrać taką strukturę i kolor materiału, żeby jak najbardziej odwzorował rzeczywisty kolor materiału modelu. Najwięcej uwagi należy przyłożyć właśnie do teksturowania - to jest ostateczne wykończenie modelu - tu musi być najwyższa jakość.
Zamów model 3d
Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej szerokiej oferty wizualizacji 3D. Wystarczy, że wyślesz nam swój pomysł, a resztą zajmiemy się za Ciebie !

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn