Identyfikacja wizualna dla nowej szkoły muzycznej

Music`s Cool to projekt innowacyjnej szkoły muzycznej otwartej dla każdego, dzieci, młodzieży, dla osób dorosłych oraz seniorów. Ideą całego przedsięwzięcia było stworzenie miejsca rozpowszechniającego kulturę i muzykę w zasięgu każdego, bez względu na wiek, wiedzę i kompetencje muzyczne. 
Identyfikacja dla nowej szkoły we Wrocławiu
Taki kontakt z muzyką może okazać się doskonałą zabawą, możliwością sprawdzenia swoich umiejętności na nowym gruncie, a może nawet wstępem do profesjonalnego i systematycznego kształcenia.

Nasza klientka, pomysłodawczyni całego projektu, poprosiła nas o pomoc w wykreowaniu całego systemu wizualnego dla Music`s COOL. Bardzo zależało jej na uniknięciu wrażenia instytucjonalnego i elitarnego miejsca, ale na zbudowaniu wizerunku szkoły niekonwencjonalnej, o innowacyjnych i indywidualnych metodach działania, łączącą zabawę z nauką.  

Kompleksowe wdrożenie objęło  pomysł na komunikację nowej marki, projekt logotypu, identyfikacji wizualnej oraz materiałów promocyjnych oraz informacyjnych.
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn