GEOINTEL - identyfikacja dla firmy

Kolejna realizacja dla firmy Geointel zajmującej się głownie usługami geodezyjnymi. Motywem przewodnim stała się oś ziemi, która jest odchylona od osi obrotu orbitalnego o 23°27'.
Logo - 23°27’
Motywem przewodnim dla logotypu, jak i elementem przewijającym się przez całą identyfikacje wizualną stała się oś ziemi, która jest odchylona od osi obrotu orbitalnego o 23°27’.  Dzięki prostej i syntetycznej formie, oraz ograniczonej palecie barwnej, optyczny nacisk położyliśmy na systematycznie pojawiający się we wszystkich materiałach kąt 23°27’. Zależało nam na uzyskaniu atrakcyjnej, nowoczesnej i przystępnej w odbiorze strony wizualnej, ale zindywidualizowanej i nawiązującą do specyfiki branży klienta.

Zaprojektowaliśmy logotyp, identyfikację wizualną, materiały promocyjne oraz informacyjne.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.