Elżbieta Łuchniak

Przede wszystkim zajmuje się projektowaniem stron WWW.

Ela to przewodniczka, która przeprowadzi Cię przez każdy element witryny i zadba o wszystkie aspekty, które są niezwykle ważne dla użytkownika.
Elżbieta Łuchniak

elżbieta łuchniak

ui / ux designer
/ piotrbylin
“ Empty your mind, be formless, shapeless — like water. Now you put water in a cup, it becomes the cup; You put water into a bottle it becomes the bottle; You put it in a teapot it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend. “ - Bruce Lee.
Swoją niesamowitą energią dzieli się z klientami na wszelkich spotkaniach oraz warsztatach.

Projektuje, uzupełnia, testuje, sprawdza, aby stworzyć idealną stronę internetową :) Jest wulkanem energii, który posiada cały wachlarz pasji oraz zainteresowań.

Malowanie, kryminały, wycieczki, spacery, wspólne aktywności z rodziną np. granie z córką na gitarze, układanie puzzli, granie na consoli… uff zabrakło nam tchu!

Lubi doświadczać nowych rzeczy. Skakała ze spadochronem, uczyła się jazdy na motocyklu, weszła na 4 tysięcznik - Tubkal w Maroko. Uwielbia tańczyć i śpiewać, a także relaksować się przy porannej jodze czy medytacji.

Uważa, że w życiu lepiej żałować, że się zrobiło niż żałować, że się nie zrobiło.

Ela oczami pozostałych członków ekipy:
Nie przekroczyła 20stki :) Miła, towarzyska, optymistyczna, empatyczna. Łatwo przychodzi jej poznawanie nowych ludzi. Każdy lubi z Elą pracować :)  Ela jest swoistym wulkanem pozytywnej energii, rozkręca i napędza cały REEQUEST Team. Cenimy ją za jej optymistyczne (a przy tym AUTENTYCZNE) nastawienie do „wszystkiego” oraz za jej otwartość. Ponad to, to bardzo kreatywna i twórcza osoba. Jest odważna i rządna nowych przygód, nowej wiedzy, nowych doświadczeń i wrażeń.

Ela w kilku słowach?
Odważna, szalona, towarzyska. Eli po prostu nie da się nie lubić :)

O nas

Poznaj naszą ekipę

Reequest składa się z różnych osobowości, które wzajemnie się uzupełniają i współpracują, aby wykonać niesamowitą robotę :)

Kogo chciałbyś lepiej poznać?
O nas - Piotr Byliński

piotr byliński

ceo
O nas - Zuzanna Patora

zuzanna patorA

project manager
O nas - Joanna Juszczak

joanna juszczak

senior graphic designer
O nas - Michał Głowacki

michał głowacki

3d graphic designer
O nas - Elżbieta Łuchniak

elżbieta łuchniak

ui / ux designer
O nas - Dominik Janyszek

dominik janyszek

3d graphic designer
O nas - Karolina Kołodziejczyk

karolina kołodziejczyk

graphic designer
O nas - Szymi Kamiński

szymi kamiński

Front-End Dev
O nas - Szymi Kamiński

Zuzanna Siara

Junior graphic designer
Czym wyróżnia się Reequest?

Z naszym ponad 12-letnim stażem na rynku i zdolnością do pracy w różnych branżach, potrafimy rozgryźć potrzeby każdego klienta, bez względu na to, o co chodzi. Szukamy konkretnych i kreatywnych rozwiązań, które pomogą osiągnąć upragnione rezultaty.

Współpraca z naszą agencją to gwarancja nie tylko unikalnego wizerunku marki, ale również niesamowitego doświadczenia dla klientów.

Nasza ekipa jest pełna entuzjazmu i oddania, traktując każdy projekt z najdrobniejszą dbałością o szczegóły, aby zapewnić satysfakcję i sukces naszych klientów.

Dla nas najważniejsze są dobre relacje z klientami i terminowe dostarczanie naszych dzieł.

Bierzemy to na poważnie, ale z jajem!