Elżbieta Łuchniak

Przede wszystkim zajmuje się projektowaniem stron WWW.

Ela to przewodniczka, która przeprowadzi Cię przez każdy element witryny i zadba o wszystkie aspekty, które są niezwykle ważne dla użytkownika.
Elżbieta Łuchniak

elżbieta łuchniak

ui / ux designer
/ piotrbylin
“ Empty your mind, be formless, shapeless — like water. Now you put water in a cup, it becomes the cup; You put water into a bottle it becomes the bottle; You put it in a teapot it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend. “ - Bruce Lee.
Swoją niesamowitą energią dzieli się z klientami na wszelkich spotkaniach oraz warsztatach.

Projektuje, uzupełnia, testuje, sprawdza, aby stworzyć idealną stronę internetową :) Jest wulkanem energii, który posiada cały wachlarz pasji oraz zainteresowań.

Malowanie, kryminały, wycieczki, spacery, wspólne aktywności z rodziną np. granie z córką na gitarze, układanie puzzli, granie na consoli… uff zabrakło nam tchu!

Lubi doświadczać nowych rzeczy. Skakała ze spadochronem, uczyła się jazdy na motocyklu, weszła na 4 tysięcznik - Tubkal w Maroko. Uwielbia tańczyć i śpiewać, a także relaksować się przy porannej jodze czy medytacji.

Uważa, że w życiu lepiej żałować, że się zrobiło niż żałować, że się nie zrobiło.

Ela oczami pozostałych członków ekipy:
Nie przekroczyła 20stki :) Miła, towarzyska, optymistyczna, empatyczna. Łatwo przychodzi jej poznawanie nowych ludzi. Każdy lubi z Elą pracować :)  Ela jest swoistym wulkanem pozytywnej energii, rozkręca i napędza cały REEQUEST Team. Cenimy ją za jej optymistyczne (a przy tym AUTENTYCZNE) nastawienie do „wszystkiego” oraz za jej otwartość. Ponad to, to bardzo kreatywna i twórcza osoba. Jest odważna i rządna nowych przygód, nowej wiedzy, nowych doświadczeń i wrażeń.

Ela w kilku słowach?
Odważna, szalona, towarzyska. Eli po prostu nie da się nie lubić :)

O nas

Poznaj naszą ekipę

Reequest składa się z różnych osobowości, które wzajemnie się uzupełniają i współpracują, aby wykonać niesamowitą robotę :)

Kogo chciałbyś lepiej poznać?
Piotr Byliński

piotr byliński

ceo
Zuzanna Patora

zuzanna patorA

project manager
Joanna Juszczak

joanna juszczak

senior graphic designer
Michał Głowacki

michał głowacki

3d graphic designer
Elżbieta Łuchniak

elżbieta łuchniak

ui / ux designer
Andrzej Kirushyn

andrzej kirushyn

full stack dev
Dominik Janyszek

dominik janyszek

3d graphic designer
Karolina Kołodziejczyk

karolina kołodziejczyk

graphic designer
Szymi Kamiński

szymi kamiński

Front-End Dev
Czym wyróżnia się Reequest?

Z naszym ponad 12-letnim stażem na rynku i zdolnością do pracy w różnych branżach, potrafimy rozgryźć potrzeby każdego klienta, bez względu na to, o co chodzi. Szukamy konkretnych i kreatywnych rozwiązań, które pomogą osiągnąć upragnione rezultaty.

Współpraca z naszą agencją to gwarancja nie tylko unikalnego wizerunku marki, ale również niesamowitego doświadczenia dla klientów.

Nasza ekipa jest pełna entuzjazmu i oddania, traktując każdy projekt z najdrobniejszą dbałością o szczegóły, aby zapewnić satysfakcję i sukces naszych klientów.

Dla nas najważniejsze są dobre relacje z klientami i terminowe dostarczanie naszych dzieł.

Bierzemy to na poważnie, ale z jajem!