Dominik Janyszek

Dominik to nasza ostoja spokoju oraz skupienia, która tworzy niezwykle kreatywne projekty.

Specjalizuje się w grafice 3D, a więc realistycznych wnętrzach, wizualizacjach, a ostatnio coraz prężniej działa w temacie animacji 3D czy motion design.
Dominik Janyszek

dominik janyszek

graphic 3d
/ d.janyszek_painter
“ Empty your mind, be formless, shapeless — like water. Now you put water in a cup, it becomes the cup; You put water into a bottle it becomes the bottle; You put it in a teapot it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend. “ - Bruce Lee.
W razie potrzeby bez wahania chwyci za kamerę czy pomoże przy ustawieniu oświetlenia na planie zdjęciowym.

Co lubi robić w wolnym czasie? Nasz Dominik to prawdziwa artystyczna dusza, koneser sztuki, zaskakujący twórca. Jego prace możecie podziwiać na Instagramie: d.janyszek_painter.

Po wielu godzinach tworzenia profesjonalnych animacji w wygłuszających słuchawkach (tak, tak Dominikowi się nie przeszkadza!) wyjeżdża na weekendowe wojaże, wycieczki rowerowe i górskie lub relaksuje się przy dobrym filmie…

Nie odpływajcie do krainy marzeń i nie bujajcie w chmurach… zostawcie kilka ciepłych słów dla Dominika Janyszka, grafika 3D w Kreatywnej Agencji Brandingowej Reequest :)

Dominik oczami pozostałych członków ekipy:
Podobno to typowy wielkopolanin - miły, zaangażowany w swoją pracę. Wyraźnie stawia swoje granice, co jest ważne. Czasami bywa uparty, ale potrafi się na tym złapać - za to go cenimy :) Idealny kompan do wymiany pomysłami, czy nowinkami. Jest bardzo kreatywną osobą. Podziwiamy go za umiejętność pogodzenia ze sobą tego, czym zajmuje się w pracy, z tym, czym zajmuje się prywatnie - malarstwem. Za to, że w pracy poświęca się projektom kierowanym w większości przypadków, do tzw. mainstreamu, natomiast „po godzinach” potrafi płynnie przejść do swoich indywidualnych działań na gruncie sztuki.

Dominik w kilku słowach?
Kreatywny logik, artysta, marzyciel, ostoja spokoju o zniewalającym uśmiechu :)

O nas

Poznaj naszą ekipę

Reequest składa się z różnych osobowości, które wzajemnie się uzupełniają i współpracują, aby wykonać niesamowitą robotę :)

Kogo chciałbyś lepiej poznać?
O nas - Piotr Byliński

piotr byliński

ceo
O nas - Joanna Juszczak

joanna juszczak

senior graphic designer
O nas - Michał Głowacki

michał głowacki

3d graphic designer
O nas - Elżbieta Łuchniak

elżbieta łuchniak

ui / ux designer
O nas - Dominik Janyszek

dominik janyszek

3d graphic designer
O nas - Karolina Kołodziejczyk

karolina kołodziejczyk

graphic designer
O nas - Szymi Kamiński

szymi kamiński

Front-End Dev
O nas - Szymi Kamiński

Zuzanna Siara

Junior graphic designer
Czym wyróżnia się Reequest?

Z naszym ponad 12-letnim stażem na rynku i zdolnością do pracy w różnych branżach, potrafimy rozgryźć potrzeby każdego klienta, bez względu na to, o co chodzi. Szukamy konkretnych i kreatywnych rozwiązań, które pomogą osiągnąć upragnione rezultaty.

Współpraca z naszą agencją to gwarancja nie tylko unikalnego wizerunku marki, ale również niesamowitego doświadczenia dla klientów.

Nasza ekipa jest pełna entuzjazmu i oddania, traktując każdy projekt z najdrobniejszą dbałością o szczegóły, aby zapewnić satysfakcję i sukces naszych klientów.

Dla nas najważniejsze są dobre relacje z klientami i terminowe dostarczanie naszych dzieł.

Bierzemy to na poważnie, ale z jajem!