Logotyp

Logotyp krok po kroku:

Zrozumienie marki:

Zaczynamy od zrozumienia Twojej firmy. Kim jesteście, co robicie, w co wierzycie. To fundament, na którym budujemy.

Projektowanie:

Przystępujemy do tworzenia. Opracowujemy formę graficzną zgodną z wcześniej ustalonymi założeniami, dążąc przede wszystkim do stworzenia unikatowego znaku, który wyróżni Twoją firmę. Zazwyczaj jest to kilka propozycji - które w formie szkiców są przedstawiane, a jak któryś zaskoczy to pracujemy nad nim dalej.

Dopracowanie szczegółów:

Dbamy o detale, aby Twój logotyp wyglądał doskonale w każdym zastosowaniu. Ustalamy czcionkę, kolory, , sygnet znaku, opracowujemy wersją podstawową , poziomą, pionową, na białym tle i na kontrze ( ciemne tło ) , tak  aby logo wszędzie wyglądało dobrze.

Dostarczenie i wsparcie:

Otrzymujesz gotowy logotyp wraz z wytycznymi dotyczącymi jego stosowania. Otrzymujesz paczkę gotową do dalszej pracy - takie logo może być wydrukowanie, wyhaftowane, wycięte na laserowym ploterze. itd. Jesteśmy z Tobą także po zakończeniu projektu, oferując wsparcie i doradztwo.

Nasz cel:

Niezależnie od wielkości Twojej firmy, naszym celem jest stworzenie logotypu, który będzie wspierał Twój biznes i przemawiał do Twoich klientów oraz budował Twoją markę przez kolejne lata.
Projektowanie grafiki reklamowej to obszar działalności w dziedzinie projektowania graficznego, który skupia się na tworzeniu efektywnych i atrakcyjnych elementów wizualnych wykorzystywanych w celach reklamowych.

Specjaliści od grafiki reklamowej starają się przekazać konkretne przesłania i przyciągnąć uwagę odbiorców za pomocą różnorodnych form graficznych.
Rka Reequest
Jeśli potrzebujesz tego rodzaju usługi umów się na krótkie, niezobowiązujące spotkanie, abyśmy mogli wspólnie zdecydować w jakim obszarze Twoja firma potrzebuje naszego wsparcia.
umów się na bezpłatną konsultację