Identyfikacja Wizualna

Identyfikacja Wizualna krok po kroku:

Zrozumienie Twoich potrzeb:

Rozpoczynamy od poznania Twojej firmy, jej celów, wartości oraz grupy docelowej. To fundament każdego projektu.

Strategia wizualna:

Tworzymy strategię, która najlepiej odda charakter Twojej marki. Wybieramy kolory, typografię i inne elementy, które będą składać się na Twój wizerunek.

Projektowanie i opracowanie:

Przystępujemy do pełnej realizacji identyfikacji wizualnej wraz z przykładami, abyś mógł zobaczyć jak od teraz będzie prezentować się Twoja firma.

Wdrożenie:

Pomagamy we wdrożeniu nowej identyfikacji wizualnej w różnych obszarach działalności Twojej firmy, jak chociażby niezbędne aktualnie social media,  zapewniając jej spójność i profesjonalizm.

Wsparcie i rozwój:

Po zakończeniu projektu pozostajemy do Twojej dyspozycji, oferując wsparcie oraz doradztwo w zakresie dalszego rozwoju Twojej firmy.

Zacznijmy tworzyć razem:

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli wspólnie stworzyć wizerunek, który będzie nie tylko efektywny i atrakcyjny ale również ponadczasowy.
Projektowanie opakowań to specjalność w dziedzinie grafiki, która koncentruje się na tworzeniu atrakcyjnych, funkcjonalnych i przekonujących opakowań dla produktów.

Projektanci opakowań muszą uwzględniać zarówno estetykę, jak i praktyczne aspekty związane z przechowywaniem, transportem i prezentacją produktu.
Rka Reequest
Jeśli potrzebujesz tego rodzaju usługi umów się na krótkie, niezobowiązujące spotkanie, abyśmy mogli wspólnie zdecydować w jakim obszarze Twoja firma potrzebuje naszego wsparcia.
umów się na bezpłatną konsultację